На головну > «Клич друзів – граймо разом!»: на Львівщині урочисто відкрито два спортивні майданчики від Фонду Кличка


«Клич друзів – граймо разом!»: на Львівщині урочисто відкрито два спортивні майданчики від Фонду Кличка


Нещодавно у Бориславській гімназії та Новороздільській загальноосвітній школі №4 пролунав радісний сміх дітей. Адже цими днями до їхніх навчальних закладів завітали представники Фонду Кличка, аби відзначити переможців конкурсу «Клич друзів – граймо разом!».

 

Варто зазначити, що напередодні урочистої події переможці конкурсу - учитель фізичної культури Бориславської гімназії Іван Скопа та старшокласник Новороздільської ЗОШ I-III ступенів № 4 Олег Ривко, як автори поданих пропозицій, отримали для встановлення спортивний майданчик з різними конструкціями.

 

В рамках відкриття спортмайданчика у місті Бориславі до гімназистів звернулися: директор Фонду Кличка Аліна Носенко, заступник міського голови м.Борислава Роксолана Гарасимів, начальник відділу освіти м. Борислава Елла Качмарчик, завідувач сектору молоді та спорту Бориславської міської ради Володимир Рахель та директор Бориславської гімназії Любов Савка.

 

На відкритті спортивного майданчика в Новому Роздолі були присутні: представники Фонду Кличка, міській голова м. Новий Розділ Андрій Мелешко, отець Микола, завідувач сектору молоді та спорту Новороздільської міської ради Олександр Придатко, адміністрація школи, батьки та учні школи.

 

Команда Фонду Кличка також передала гімназії та школі спортивний інвентар, і провела для учнів цікаву спортивну естафету із конкурсами та призами.

 

Варто зазначити, що за 11 років функціонування проекту «Клич друзів – граймо разом!» Фондом Кличка за підтримки Фундації «Кока-Кола» встановлено 161 майданчик. У 2016 році заплановано встановити 20 майданчиків, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном.

 

 

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА