Провідні спортивні судді


Список провідних спортивних арбітрів Львівської області

 

П.І.Б

Кваліфікація

Місце проживання

Авіамодельний спорт

Умрихін Андрій Борисович

суддя міжнародної    категорії

м. Жовква

Чорний Орест Богданович

суддя національної категорії

м. Львів

Кондиль Микола Іванович

суддя національної категорії

с. Воля-Висоцька, Жовківський р-н

Муха Тарас Іванович

суддя національної категорії

с. Великі Мости, Сокальський р-н

Автомобільний спорт

Єженков Сергій Петрович

суддя національної категорії

м. Львів

Рибак Олег Юрійович

суддя національної категорії

м. Львів

Єженкова Євгенія Сергіївна

суддя першої категорії

м. Львів

Автомодельний спорт

Борщ Ірина Ярославівна

суддя національної категорії

м. Стрий

Армспорт

Іваницький Богдан Васильович

суддя національної категорії

м. Львів

Бокс

Білецький  Ігор

суддя міжнародної    категорії АІБА

м. Львів

Бодня  Олександр

суддя міжнародної категорії АІБА

м. Львів

Яцик  Петро

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Амізян  Андрій

суддя національної категорії

м. Львів

Бодня  Олександр

суддя національної категорії

м. Львів

Василевський  Віталій

суддя національної категорії

м. Львів

Гриб  Андрій

суддя національної категорії

м. Львів

Жидков  Василь

суддя національної категорії

м. Львів

Лубенець  Олександр

суддя національної категорії

м. Львів

Стахнів  Михайло

суддя національної категорії

м. Львів

Стахнів   Олександр

суддя національної категорії

м. Львів

Сосновський Віталій

суддя національної категорії

м. Львів

Новокшонов Іван

суддя національної категорії

м. Львів

Біатлон

Полюга Роман Степанович

суддя національної категорії

м. Новояворівськ

Більярдний спорт

Шохін Сергій Валентинович

суддя міжнародноїкатегорії

м. Львів

Велосипедний спорт

Возний Мирослав Іванович

Національний комісар Міжнародного союзу велосипедистів

 

 

 

м. Львів

Вострікова Маргарита Петрівна

суддя національної категорії

м. Львів

Дуб Анастасія Омелянівна

суддя національної категорії

м.Дрогобич

 

Набойщіков Володимир Михайлович

Національний суддя Федерації велоспорту України, Голова колегії суддів України

 

м. Львів

Керницький Андріан Збігнєвич

суддя національної категорії

м.Жовква

Вострикова Маргарита Петрівна

Національний суддя Федерації велоспорту України

м. Львів

Левчичова Тамара Василівна

суддя національної категорії

м. Львів

Козловська Ірина Віталіївна

Національний суддя Федерації велоспорту України

м. Львів

Полякова Тамара Едуардівна

Національний суддя Федерації велоспорту України

м. Львів

Веслувальний слалом

Горлов Олександр Дмитрович

суддя національної категорії

м. Львів

Горлов Євген Дмитрович

суддя національної категорії

м. Львів

Веслування на байдарках і каное

Гривняк Роман Михайлович

суддя національної категорії

м. Львів

Водне поло

Шилов Євген Миколайович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Наумчик Євген Георгійович

суддя національної категорії

м. Львів

Сидорович Юрій Омелянович

суддя національної категорії

м. Львів

Богданов Олександр Сергійович

суддя національної категорії

м. Львів

Скуратов Вадим Станіславович

суддя національної категорії

м. Львів

Момот Віктор Володимирович

суддя національної категорії

м. Львів

Зінкевич Ігор Ілліч

суддя національної категорії

м. Львів

Колмаков Сергій Ігорович

суддя національної категорії

м. Львів

Єгоров Олексій Валентинович

суддя національної категорії

м. Львів

Гандбол

Згоба Віктор Лукіч

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Кузь Тарас Володимирович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Гірськолижний спорт

 

 

Сидорко Ігор Іванович

Технічний делегат Міжнародної федерації гірськолижного спорту ФІС

 

 

м. Львів

Леве Сергій Володимирович

суддя національної категорії

м. Львів

Леве Юрій Сергійович

суддя національної категорії

м. Львів

Кондратьєв Володимир Вікторович

суддя національної категорії

м. Львів

Гімнастика художня

Іванів Ірина Ярославівна

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Сороковська Катерина Петрівна

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Кравченко Ольга Олегівна

суддя національної категорії

м. Львів

Єресько Олена Вікторівна

суддя національної категорії

м. Львів

Єресько Ніна Олександрівна

суддя національної категорії

м. Львів

Руда Ірина Євгенівна

суддя національної категорії

м. Львів

Кочергіна Галина Сергіївна

суддя національної категорії

м. Львів

Дзюдо

Бавшин Олександр Миколайович

суддя національної категорії

м. Львів

Гаврилова Тетяна Сергіївна

суддя національної категорії

м. Львів

Лижні перегони

Байцар Юрій Іванович

суддя національної категорії

м. Львів

Стефанишин Орест Мар’янович

суддя національної категорії

м. Львів

Стефанишин Наталія Ігорівна

суддя національної категорії

м. Львів

Мотоциклетний спорт

Лятосінський Олександр Вікторович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Якимович Василь Васильович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Наконечна Катерина

суддя міжнародної категорії

м.Червоноград

Миронов Анатолій

суддя національної категорії

м.Червоноград

П'ятков Микола Сергійович

суддя національної категорії

м. Львів

Настільний теніс

Прокоп’юк Володимир Артемович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Літинський Іван Станіславович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Майовка Ігор Олександрович

суддя національної категорії

м. Львів

Лебідь Ігор Миколайович

суддя національної категорії

м. Стрий

Мудрий Ігор Богданович

суддя національної категорії

м. Львів

Тютюник Юрій Васильович

суддя національної категорії

м.Жовква

Пейнтбол

Саранцева Вікторія

перша категорія

м. Львів

Регбі

Бобик Ярослав Володимирович

суддя національної категорії

м. Львів

Танцювальний спорт

Бусь Ірена Василівна

Міжнародна категорія IDSF

м. Львів

Муж Богдан Євгенович

Міжнародна категорія IDSF

м. Львів

Козак Володимир Модестович

Міжнародна категорія IDSF

м. Львів

Дмитрук Світлана Володимирівна

Вища категорія

м. Львів

Левицький Олег Володимирович

Вища категорія

м. Львів

Поливка Андрій Миронович

Вища категорія

м. Львів

Санний спорт

Собота Юрій Богданович

Член техкому Міжнародної Федерації санного спорту FIL,       суддя міжнародної категорії

м. Львів

Балух Тетяна Михайлівна

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Бандрівський Степан Іванович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Гарцула Тарас Володимирович

суддя міжнародної категорії

Пустомитівський район, с.Сокільники

Собота Юрій Богданович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Сапожук Ігор

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Гарцула Володимир Миколайович

суддя національної категорії

Пустомитівський район, с.Сокільники

Некотенев Володимир Юрійович

суддя національної категорії

м. Львів

Спортивна акробатика

Кукурудз Костянтин Михайлович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Голотко  Богдан Володимирович

суддя національної категорії

м. Львів

Жгута Жанна Юріївна

суддя національної категорії

м.Дрогобич

Сениця Аліна Іванівна

суддя національної категорії

м. Львів

Сениця Михайло Михайлович

суддя національної категорії

м. Львів

Спортивний туризм

Горлов Олександр Дмитрович

суддя національної категорії

м. Львів

Горлов Євген Дмитрович

суддя національної категорії

м. Львів

Сноубординг

Зіньків Ольга Володимирівна

суддя національної категорії

м. Львів

Стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

Веклюк Роман Іванович

суддя міжнародної категорії

м.Дрогобич

Кізло Роман Іванович

суддя національної категорії

м. Львів

Кізло Юрій Романович

суддя національної категорії

м. Львів

Стрільба з лука

Антонов Сергій Васильович

суддя національної категорії

м. Львів

Біленко Борис Дмитрович

суддя національної категорії

м. Львів

Гавелко Марія Петрівна

суддя національної категорії

м. Львів

Калиніченко Олександр Миколайович

суддя національної категорії

м. Львів

Кокот Надія Ярославівна

суддя національної категорії

м. Львів

Михайленко Віктор Андрійович

суддя національної категорії

м. Львів

Образцова Тетяна Олександрівна

суддя національної категорії

м. Львів

Стрельбицький Любомир Вол.

суддя національної категорії

м. Львів

Колядінцева Світлана Олександрівна

суддя національної категорії

м. Львів

Стрільба кульова

Старінський Степан Іванович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Теселкін Валерій Іванович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Моклович Володимир Ярославович

суддя національної категорії

м. Львів

Гакавчин Володимир Андрійович

суддя національної категорії

м. Львів

Ібрагімов Ніязі Білолович

суддя національної категорії

м. Львів

Коневич Роман Васильович

суддя національної категорії

м. Львів

Коростильов Сергій Миколайович

суддя національної категорії

м. Львів

Куліков Леонід Якович

суддя національної категорії

м. Львів

Малхасян Такуі Хоренівна

суддя національної категорії

м. Львів

Оліярник Валентина Олександрівна

суддя національної категорії

м. Львів

Ярмоленко Наталія Миколаївна

суддя національної категорії

м. Львів

Стрільба стендова

Грибовський Віталій Васильович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Яковлєв Олексій Васильович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Тюртюбек Сергій Іванович

суддя національної категорії

м. Львів

Грибовська Ірина Борисівна

суддя національної категорії

м. Львів

Сучасне п’ятиборство

Редько Павло Павлович

суддя національної категорії

м. Львів

Регбі

Чаус Ростислав Володимирович

суддя національної категорії

м. Львів

Теніс

Бодня  Наталія Юріївна

суддя національної категорії

м. Львів

Булачек  Іван Романович

суддя національної категорії

м. Львів

Булачек  Олена Іванівна

суддя національної категорії

м. Львів

Буяр Федір Павлович

суддя національної категорії

м. Львів

Вичегжаніна  Олена Володимирівна

суддя національної категорії

м. Львів

Григорьєва  Аліса  Вікторівна

суддя національної категорії

м. Львів

Довбуш  Лілія Ярославівна

суддя національної категорії

м. Львів

Єлькіна  Анна Анатоліївна

суддя національної категорії

м. Львів

Загачевський Володимир Ігорович

суддя національної категорії

м. Львів

Кузьмічов  Олексій Юрійович

суддя національної категорії

м. Львів

Левченко  Вероніка  Євгеніївна

суддя національної категорії

м. Львів

Медюх  Олег Олександрович

суддя національної категорії

м.Стрий

Мерещак  Роман Геронінович

суддя національної категорії

м. Золочів

Микитин  Ігор Михайлович

суддя національної категорії

м.Трускавець

Рагозін  Сергій Сергійович

суддя національної категорії

м. Львів

Самсонов Євген Анатолійович

суддя національної категорії

м. Львів

СТАСЮК  Анатолій Миколайович

суддя національної категорії

м. Львів

Стасюк  Дмитро Анатолійович

суддя національної категорії

м. Львів

Тимчина Юліана Олександрівна

суддя національної категорії

м. Львів

Фітьо  Андріан Мирославович

суддя національної категорії

м. Львів

Ярема  Петро Олексійович

суддя національної категорії

м. Львів

Триатлон

Шевчук Анатолій Миколайович

суддя національної категорії

м. Львів

Прийма Сергій Богданович

суддя національної категорії

м. Львів

Футбол

Можаровський Юрій Андрійович

арбітр ФІФА

м. Львів

Футзал

Проць Роман

суддя національної категорії

м.Дрогобич

Хокей з шайбою

Кусень Ростислав Михайлович

суддя національної категорії

м. Львів

Черкунов Юрій

суддя національної категорії

м. Львів

Шахи

Боднар Олександр Павлович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Карт Віктор Емануілович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Колесников Рудольф Миколайович

суддя міжнародної категорії

м. Львів

Грабінський Володимир Олександрович

суддя національної категорії

м. Львів

Шашки

Ільницький Іван Миколайович

суддя національної категорії

м. Львів

Носалюк Юрій Йосипович

суддя національної категорії

м. Львів

Москаль Богдан Ілліч

суддя національної категорії

м. Турка