№ п/п
назва
види спорту
керівник
адреса
телефон
місто
вулиця
код
тел
1 СДЮШОР "Дебют"
шахи
Щербаков Віктор Петрович
Львів
Фредра, 1
261-63-22
2 КДЮСШ "Здоров'я"
художня гімнастика, легка атлетика, стрільба з лука, кульова стрільба, теніс
Єресько Олена Вікторівна
Львів
Янева, 10
64-04-11
3 ДЮСШ-5
художна гімнастика, спортивна гімнастика
Кізло Роман Івнович
Львів
Скісна, 1
238-34-64
4 ДЮСШ "Галеон"
художна гімнастика, спортивна акробатика, фехтування
Калитовський Орест Михайлович
Львів
Самчука,5/2
276-07-77
5 СДЮШОР "Карпати"
футбол
Савицький Ігор Васильович
Львів
Дністровська, 5
270-85-00
6 СДЮШОР-4
футбол
Рифяк Роман Романович
Львів
Вахнянина, 1
275-23-65
7 ДЮСШ "Троянда"
фехтування
Мельник Галина Богданівна
Львів
Чайковського, 6
272-92-60
8 СДЮШОР "Локомотив"
трек-велоспорт
Петришин Володимир Михайлович
Львів
Федьковича, 30
226-46-53
9 ДЮСШ "Іскра"
трек-велоспорт
Набойщиков Володимир Михайлович
Львів
Й.Сліпого, 12
80677835231
10 ДЮСШ "Спарта- ківець"
теніс
Ломага Богдан Андрійович
Львів
Мельника, 18
237-73-33
11 ДЮСШ "Мебльовик"
сучасне пятибортво,  триатлон
Гребенюк Сергій Борисович
Львів
Городоцька, 172
80677104336
12 СДЮШОР "Електрон"
стрільба з лука
Кокот Надія Ярославівна
Львів
Грабовського, 11
261-40-72
13 СДЮШОР "Будіве- льник"
спортивна гімнастика
Патаман Ірина Володим.
Львів
Керченська, 8
270-51-02
14 СДЮШОР "Олімп-Л"
спортивна гімнастика, художня гімнастика
Рассихіна Любов Володим.
Львів
Кн.Ольги, 3а
237-58-63
15 СДЮШОР "Беркут"
санний спорт
Бандрівський Степан Іванович
Львів
Туган-Барановського,24
80975697728
16 ДЮСШ-9
плавання, спортивне орієнтування
Нерода Віктор Лукіч
Львів
Тарнавського, 100
275-48-86
17 ДЮСШ "Дністер"
настільний теніс, футбол
Вапенський Роман Петрович
Самбір
Бачинськиих, 5
236
21-156, 80977022900
18 СДЮШОР "Прудкий м'яч"
настільний теніс 
Майовка Ігор Олександрович
Львів
Лисенка, 5
275-49-00
19 ДЮСШ-6
лижні гонки, спортивне орієнтування
Косів Євгенія Степанівна
Брюховичі
Паркова, 10
59-36-41
20 ДЮСШ "Авангард"
легка атлетика, футбол
Пасічник Богдан Володим.
Буський р-н
с.Андріївка
80677009559
21 ДЮСШ м.Буськ
легка атлетика, футбол
Павлух Павло Андрійович
Буськ
Київська, 15
264
21-180
22 ДЮСШ м.Миколаїв
легка атлетика, настільний теніс, футбол, шахи
Буць Ярослав Михайлович
Миколаїв
В.Великого, 24
241
5-22-70
23 ДЮСШ-2
легка атлетика, карате-до, теніс, фехтування
Тарнакіна Ольга Богданівна
Львів
Сеченова, 7
72-10-13
24 ДЮСШ "Сокіл"
легка атлетика, бокс, футбол
Вільгота Леонід Петрович
Львів
Б.Лепкого,16
80506096403
25 ДЮСШ-1
кульова стрільба, теніс, настільний теніс, футбол
Прокопюк Володимир Артемович
Львів
Чернівецька, 4
238-39-44
26 СДЮШОР "Сигнал"
кульова стрільба, стендова стрільба
Шалаєв Генадій Костянтинович
Львів
Лисенка, 3
276-51-67
27 ДЮСШ "Буревісник"
кінний спорт
Вартовник Михайло Семенович
Львів
Стрийська, 119
223-18-47
28 ДЮСШ "Сокіл"
дзюдо, футбол
Бедрій Степан Петрович
Перемиш- ляни
Привокзальна,1
263
21-563
29 ДЮСШ-10
дзюдо, легка атлетика
Пашковський Сергій Францович
Львів
Тарнавського,100
30 ДЮСШ м.Золочів
дзюдо, легка атлетика, футбол
Лісовик Борис Богданович
Золочів
Тудора, 11
265
4-42-84
31 ДЮСШ Самбірський р-н
дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, футбол
Цимбрила Михайло Кузьмич
Самбірський р-н
Бачинських, 5
236
21-156
32 ДЮСШ "СКІФ"
дзюдо, карате, фехтування, футбол
Мельник Володимир Андрійович
Львів
Костюшка, 11
274-01-08, 80958484175
33 КДЮСШ "Локомотив"
греко-римська боротьба, важка атлетика, волейбол, хокей з шайбою, фехтування
Баюш Михайло Пилипович
Львів
Федьковича, 30
226-46-53
34 ДЮСШ "Галичина"
голбол, легка атлетика, лижні гонки, плавання, футбол, шахи, волейбол, фехтування
Криштальський Олег Павлович
Львів
Харківська, 6
276-67-70
35 ДЮСШ "Бескид"
гирьовий спорт, лижні гонки, санний спорт, футбол
Мельник Олег Степанович
Турка
Середня, 19
269
31-267, 8098035602
36 ДЮСШ "Буг"
гирьовий спорт, легка атлетика, настільний теніс, футбол, шахи
Сидор Василь Матвійович
Сокаль
Шептицького, 26
257
221-57, 80957236330
37 ДЮСШ "Нива-2004"
гирьовий спорт, дзюдо, футбол
Коваліско Іван Григорович
Миколаїв
майд. Незалежності, 1
241
5-19-54
38 ДЮСШ м. Черво- ноград-2
гандбол, плавання, футбол, шосе-велоспорт, легка атлетика
Воєвода Олександр Євгенович
Червоноград
Шептицького, 20а
249
220-82
39 ДЮСШ м.К.-Бузька
гандбол, легка атлетика, футбол
Авдєєв Сергій Петрович
К.-Бузьк
Франка, 14-а
254
5-16-54
40 ДЮСШ м.Яворів
гандбол, дзюдо, легка атлетика, футбол
Телегей Зеновій Іванович
Яворів
Львівська, 34а
259
224-57
41 ДЮСШ "Автомо- біліст"
волейбол
Бібер Олександр Михайлович
Львів
пр. Шевченка,7
298-78-63
42 ДЮСШ "Луг"
волейбол, футбол
Ваник Василь Романович
Яворівський р-н
с.Бунів
259
69-690, 80964577166
43 ДЮСШ м.Радехів
волейбол, футбол
Гуменюк Володимир Васильович
Радехів
П-т Відродження, 16
255
2-13-93
44 ДЮСШ м.Турка
волейбол, настільний теніс, шахи, шашки
Ходань Микола Зіновійович
Турка
Хмельницького, 14
269
312-67
45 ДЮСШ "Верховина"
волейбол, лижні гонки, футбол, регбі
Чубаєва Людмила Олександрівна
Львів
Ш.Руставеллі, 26/8
275-33-25
46 ДЮСШ "Надія"
волейбол, лижні гонки, настільний теніс, футбол, спортивне орієнтування
Торак Микола Іванович
Пустомит. р-н
с.Оброшино
227-28-01
47 ДЮСШ "Майбутні дні"
волейбол, лижні гонки,  настільний теніс, футбол, спортивне орієнтування
Куп'як Петро Іванович
Мостиський р-н
с.Малнів
234
64-426, 80976686863
48 ДЮСШ м.Борислав
волейбол, легка атлетика,т  спортвна акробатика, футбол
Павлик Ярослав Семенович
Борислав
Шкільна, 25
248
5-22-64
49 ДЮСШ м.Н.-Розділ
волейбол, легка атлетика, карате, футбол
Вацик Ярослав Іванович
Н.-Розділ
Франка, 8
261
2-22-63
50 ДЮСШ "Юність"
волейбол, легка  атлетика, настільний теніс, футбол, шахи
Савка Ігор Петрович
Жовква
Львівська, 7
80673401145
51 ДЮСШ м.Городок
волейбол, гандбол, настільний теніс, футбол, шахи
Мамбеткулов Павло Асанович
Городок
Джерельна,16
231
20-130
52 СДЮШОР "Спарта- ківець"
вільна боротьба
Склярський Ярослав Петрович
Львів
Ш.Руставеллі, 26/8
233-43-35
53 ДЮСШ м.Жовква
вільна боротьба, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, футбол, волейбол
Багрій Богдан Михайлович
Жовква
Коновальця, 4
252
2-25-61
54 СДЮШОР "Богатир"
вільна боротьба, важка атлетика, гирьовий спорт, дзюдо
Бавшин Олександр Миколайович
Львів
Замарстинівська, 167
275-60-91
55 СДЮШОР "Веслярик"
веслування на байдарках і каное
Дідик Юрій Васильович
Наварія
Озерна,1
227-28-62
56 ДЮСШ "Добротвір"
веслування на байдарках і каное, карате-до
Слівінський Ігор Ярославович
Добротвір
Озерна, 4
254
31-465
57 ДЮСШ-3
веслування на байдарках і каное, водне поло, футзал
Гривняк Роман Михайлович
Львів
Дзиндри, 7
276-32-05
58 СДЮШОР-1
веслування на байдарках і каное, важка атлетика
Михаленич Оксана Григорівна
Львів
Стуса, 2
276-05-85
59 СДЮШОР "Медик"
велоспорт-шосе
Попович Павло Михайлович
Дрогобич
Герцена, 14/2
244
22-649, 80679887806
60 ДЮСШ "Енергія"
важка атлетика, футзал
Карванський Роман Дмитрович
Львів
Самчука, 16
275-26-44
61 КДЮСШ ім.Ю Кутенка
важка атлетика, трек-велоспорт, гандбол, легка атлетика, плавання
Терюхов Сергій Артемович
Львів
Клепарівська, 39а
233-35-27
62 ДЮСШ "Старт"
важка атлетика, плавання, футбол, шахи
Любас Мирослав Іванович
Стрийський р-н
с.Угерсько
245
33-119
63 ДЮСШ "Підкар- паття"
важка атлетика, настільний теніс, футбол
Хомин Руслан Ярославович
Самбір
Полянських, 5
236
211-56
64 ДЮСШ "Зоря"
важка атлетика, гирьовий спорт, футбол, пауерліфтинг
Комнатний Роман Гаврилович
Городок
Шевченка, 7
231
308-26, 80972208468
65 ДЮСШ м.Жидачів
важка атлетика, волейбол, гандбол, футбол

 

Цар Богдан Васильович
Жидачів
Грушевського, 69
239
3-22-64
66 ДЮСШ "Енергетик"
важка атлетика 
Юркевич Генадій Володим.
Львів
Героїв Крут, 27
80679338375
67 ДЮСШ "Олімпія"
боротьба самбо, дзюдо, стрільба з лука
Біленко Борис Дмитрович
Львів
Антоновича, 66
80972979450
68 КДЮСШ-1
боротьба самбо, дзюдо, стрільба з лука, кульова стрільба, триатлон
Горнякова Олена Сергіївна
Львів
Клепарівська, 39а
233-35-27
69 СДЮШОР "Берізка"
бокс
Савченко Леонід Степанович
Львів
пр. Шевченка, 7
242-13-64
70 ДЮСШ "Синєвир"
бокс, кікбоксинг, плавання, настільний теніс
Кошак Ігор Богданович
Дрогобич
Спортивна,2-а
244
31-338
71 СДЮШОР-2
бокс, дзюдо
Латоша Олександр Віталійович
Львів
Стуса, 2
276-05-85
72 ДЮСШ "Фаворит"
бокс, дзюдо, легка атлетика, сучасне п'ятиборство, карате-кіокушинкай, кікбоксинг
Гев'як Галина Ярославівна
Львів
Ш.Руставеллі, 26/8
233-43-35
73 ДЮСШ "Гарт"
бокс, дзюдо, карате, легка атлетика, настільний теніс
Гвоздик Ярослав Степанович
Стрий
Січ.Стрільців, 10
80958413217
74 ДЮСШ "Шахтар"
бокс, греко-римська боротьба, дзюдо, плавання, шахи
Антонова Олена Василівна
Червоноград
Перемоги, 2
249
224-60
75 ДЮСШ м.Броди
бокс, волейбол. легка атлетика, футбол
Подавець Сергій Андрійович
Броди
Старобрідська, 11
266
4-21-55
76 ДЮСШ м.Ст.Самбір
бокс, волейбол, футбол
Зачко Юрій Денисович
Ст.Самбір
Дашо, 4
238
22-147
77 ДЮСШ м.Стрий
бокс, волейбол, спортивна гімнастика, легка атлетика, карате-до, футбол
Кухар Олексій Петрович
Стрий
Крушельницької, 18а
245
5-70-90
78 ДЮСШ м.Мостиська
бокс, волейбол, настільний теніс, футбол, шахи
Скляров Євген Павлович
Мостиська
Я.Мудрого, 44
79 ДЮСШ "Явір"
бокс, волейбол, легка атлетика, тхеквондо, футбол, шахи
Якуц Мирослав Петрович
Дрогобич
22 січня, 37
224
380-61, 80968138949
80 КДЮСШ "Колос"
бокс, вільна боротьба, лижні гонки, кінний спорт, стрільба з лука, біатлон
Білінська Ліля Романівна
Львів
Туган-Барановського,24
275-60-91
81 ДЮСШ "Тризуб"
бокс, вільна боротьба, легка атлетика, футбол, шахи
Левицький Едуард Антонович
Пустомит. р-н
с.Чишки
80984355670
82 ДЮСШ-7
бокс, вільна боротьба, дзюдо, карате-до
Багнюк Степан Степанович
Львів
Личаківська,148
71-80-16
83 ДЮСШ м.Сколе
бокс, вільна боротьба, гірськолижний спорт, футбол
Комарницький Володимир Любом.
Сколе
Січ.Стрільців, 7
84 КДЮСШ "Атлет"
бокс, вільна боротьба, важка атлетика, дзюдо, фехтування
Нікулін Віктор Миколайович
Львів
Янева, 10
64-04-11
85 ДЮСШ "Атлант"
бокс, важка атлетика, дзюдо, кікбоксинг, пауерліфтинг
Гопшта Михайло Володим.
Борислав
Шевченка, 24
248
427-37, 80673824518
86 СДЮШОР "Янтар
біатлон, футбол
Полюга Роман Степанович
Новоя.-ськ
Привокзальна, 1
256
42-131
87 СДЮШОР з гір.спорту
біатлон, гірськолижний спорт, сноуборд
Палеха Лідія Павлівна
Львів
Янева, 10
63-93-03
88 ДЮСШ м.Ходорів
баскетбол, футбол, шахи
Коник Володимир Степанович
Ходорів
Тернопільська, 30
239
57-234
89 ДЮСШ м.Дрогобич
баскетбол, легка атлетика, плавання, спортивна акробатика, футбол, шахи
Соломчак Орест Дмитрович
Дрогобич
Сахарова, 2а
244
2-22-62
90 ДЮСШ смт. Давидів
баскетбол, легка атлетика, лижні гонки, спортивне орієнтування, софтбол, футбол
Яремко Юрій Володим.
Пустомити
Козацька, 9а
230
4-17-09
91 ДЮСШ "Надія"
баскетбол, гандбол
Литвинчук Василь Євгенович
Львів
Керченська, 8
270-51-02
92 ДЮСШ м. Черво- ноград-1
баскетбол, волейбол, спортивна гімнатика, легка атлетика, футбол
Устенко Василь Петрович
Червоноград
Клюсівська, 19а
249
210-98
93 ДЮФОК "Спор -товець"
баскетбол, волейбол, плавання, теніс
Мацькович Любомир Євстахович
Трускавець
Данилишиних, 11
247
666-15
94 ДЮСШ м.Сокаль
баскетбол, волейбол, легка атлетика, плавання, шахи
Плетінка Роман Матвійович
Сокаль
Шептицького, 104а
257
2-13-21
95 ДЮСШ Стрийський р-н
баскетбол, вільна боротьба, волейбол, легка атлетика, футбол, шахи
Бігун Тарас Ярославович
Стрийський р-н
с.Миртюки ЗОШ
96 ДЮСШ "Хімік"
баскетбол, бокс, настільний теніс
Гарасим Богдан Миколайович
Н.-Розділ
пр.Шевченка,13-а
80679386549
97 ДЮСШ м.Самбір
баскетбол, бокс, волейбол, легка атлетика, футбол
Телефанко Ігор Георгійович
Самбір
Коперніка, 13
236
3-45-72
98 Обл. ДЮСШ
бадмінтон, баскетбол, трек-велоспорт, ганбол, регбі, футбол
Возний Мирослав Іванович
Львів
Самчука, 8
70-46-74