№ п/п
назва
види спорту
керівник
адреса
телефон
місто
вулиця
код
тел
42 ДЮСШ "Луг"
волейбол, футбол
Ваник Василь Романович
Яворівський р-н
с.Бунів
259
69-690, 80964577166
40 ДЮСШ м.Яворів
гандбол, дзюдо, легка атлетика, футбол
Телегей Зеновій Іванович
Яворів
Львівська, 34а
259
224-57
74 ДЮСШ "Шахтар"
бокс, греко-римська боротьба, дзюдо, плавання, шахи
Антонова Олена Василівна
Червоноград
Перемоги, 2
249
224-60
92 ДЮСШ м. Черво- ноград-1
баскетбол, волейбол, спортивна гімнатика, легка атлетика, футбол
Устенко Василь Петрович
Червоноград
Клюсівська, 19а
249
210-98
38 ДЮСШ м. Черво- ноград-2
гандбол, плавання, футбол, шосе-велоспорт, легка атлетика
Воєвода Олександр Євгенович
Червоноград
Шептицького, 20а
249
220-82
88 ДЮСШ м.Ходорів
баскетбол, футбол, шахи
Коник Володимир Степанович
Ходорів
Тернопільська, 30
239
57-234
35 ДЮСШ "Бескид"
гирьовий спорт, лижні гонки, санний спорт, футбол
Мельник Олег Степанович
Турка
Середня, 19
269
31-267, 8098035602
44 ДЮСШ м.Турка
волейбол, настільний теніс, шахи, шашки
Ходань Микола Зіновійович
Турка
Хмельницького, 14
269
312-67
93 ДЮФОК "Спор -товець"
баскетбол, волейбол, плавання, теніс
Мацькович Любомир Євстахович
Трускавець
Данилишиних, 11
247
666-15
62 ДЮСШ "Старт"
важка атлетика, плавання, футбол, шахи
Любас Мирослав Іванович
Стрийський р-н
с.Угерсько
245
33-119
95 ДЮСШ Стрийський р-н
баскетбол, вільна боротьба, волейбол, легка атлетика, футбол, шахи
Бігун Тарас Ярославович
Стрийський р-н
с.Миртюки ЗОШ
73 ДЮСШ "Гарт"
бокс, дзюдо, карате, легка атлетика, настільний теніс
Гвоздик Ярослав Степанович
Стрий
Січ.Стрільців, 10
80958413217
77 ДЮСШ м.Стрий
бокс, волейбол, спортивна гімнастика, легка атлетика, карате-до, футбол
Кухар Олексій Петрович
Стрий
Крушельницької, 18а
245
5-70-90
76 ДЮСШ м.Ст.Самбір
бокс, волейбол, футбол
Зачко Юрій Денисович
Ст.Самбір
Дашо, 4
238
22-147
36 ДЮСШ "Буг"
гирьовий спорт, легка атлетика, настільний теніс, футбол, шахи
Сидор Василь Матвійович
Сокаль
Шептицького, 26
257
221-57, 80957236330
94 ДЮСШ м.Сокаль
баскетбол, волейбол, легка атлетика, плавання, шахи
Плетінка Роман Матвійович
Сокаль
Шептицького, 104а
257
2-13-21
83 ДЮСШ м.Сколе
бокс, вільна боротьба, гірськолижний спорт, футбол
Комарницький Володимир Любом.
Сколе
Січ.Стрільців, 7
31 ДЮСШ Самбірський р-н
дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, футбол
Цимбрила Михайло Кузьмич
Самбірський р-н
Бачинських, 5
236
21-156
17 ДЮСШ "Дністер"
настільний теніс, футбол
Вапенський Роман Петрович
Самбір
Бачинськиих, 5
236
21-156, 80977022900
63 ДЮСШ "Підкар- паття"
важка атлетика, настільний теніс, футбол
Хомин Руслан Ярославович
Самбір
Полянських, 5
236
211-56
97 ДЮСШ м.Самбір
баскетбол, бокс, волейбол, легка атлетика, футбол
Телефанко Ігор Георгійович
Самбір
Коперніка, 13
236
3-45-72
43 ДЮСШ м.Радехів
волейбол, футбол
Гуменюк Володимир Васильович
Радехів
П-т Відродження, 16
255
2-13-93
90 ДЮСШ смт. Давидів
баскетбол, легка атлетика, лижні гонки, спортивне орієнтування, софтбол, футбол
Яремко Юрій Володим.
Пустомити
Козацька, 9а
230
4-17-09
46 ДЮСШ "Надія"
волейбол, лижні гонки, настільний теніс, футбол, спортивне орієнтування
Торак Микола Іванович
Пустомит. р-н
с.Оброшино
227-28-01
81 ДЮСШ "Тризуб"
бокс, вільна боротьба, легка атлетика, футбол, шахи
Левицький Едуард Антонович
Пустомит. р-н
с.Чишки
80984355670
28 ДЮСШ "Сокіл"
дзюдо, футбол
Бедрій Степан Петрович
Перемиш- ляни
Привокзальна,1
263
21-563
86 СДЮШОР "Янтар
біатлон, футбол
Полюга Роман Степанович
Новоя.-ськ
Привокзальна, 1
256
42-131
55 СДЮШОР "Веслярик"
веслування на байдарках і каное
Дідик Юрій Васильович
Наварія
Озерна,1
227-28-62
96 ДЮСШ "Хімік"
баскетбол, бокс, настільний теніс
Гарасим Богдан Миколайович
Н.-Розділ
пр.Шевченка,13-а
80679386549
49 ДЮСШ м.Н.-Розділ
волейбол, легка атлетика, карате, футбол
Вацик Ярослав Іванович
Н.-Розділ
Франка, 8
261
2-22-63
47 ДЮСШ "Майбутні дні"
волейбол, лижні гонки,  настільний теніс, футбол, спортивне орієнтування
Куп'як Петро Іванович
Мостиський р-н
с.Малнів
234
64-426, 80976686863
78 ДЮСШ м.Мостиська
бокс, волейбол, настільний теніс, футбол, шахи
Скляров Євген Павлович
Мостиська
Я.Мудрого, 44
37 ДЮСШ "Нива-2004"
гирьовий спорт, дзюдо, футбол
Коваліско Іван Григорович
Миколаїв
майд. Незалежності, 1
241
5-19-54
22 ДЮСШ м.Миколаїв
легка атлетика, настільний теніс, футбол, шахи
Буць Ярослав Михайлович
Миколаїв
В.Великого, 24
241
5-22-70
54 СДЮШОР "Богатир"
вільна боротьба, важка атлетика, гирьовий спорт, дзюдо
Бавшин Олександр Миколайович
Львів
Замарстинівська, 167
275-60-91
80 КДЮСШ "Колос"
бокс, вільна боротьба, лижні гонки, кінний спорт, стрільба з лука, біатлон
Білінська Ліля Романівна
Львів
Туган-Барановського,24
275-60-91
15 СДЮШОР "Беркут"
санний спорт
Бандрівський Степан Іванович
Львів
Туган-Барановського,24
80975697728
26 СДЮШОР "Сигнал"
кульова стрільба, стендова стрільба
Шалаєв Генадій Костянтинович
Львів
Лисенка, 3
276-51-67
1 СДЮШОР "Дебют"
шахи
Щербаков Віктор Петрович
Львів
Фредра, 1
261-63-22
5 СДЮШОР "Карпати"
футбол
Савицький Ігор Васильович
Львів
Дністровська, 5
270-85-00
18 СДЮШОР "Прудкий м'яч"
настільний теніс 
Майовка Ігор Олександрович
Львів
Лисенка, 5
275-49-00
12 СДЮШОР "Електрон"
стрільба з лука
Кокот Надія Ярославівна
Львів
Грабовського, 11
261-40-72
13 СДЮШОР "Будіве- льник"
спортивна гімнастика
Патаман Ірина Володим.
Львів
Керченська, 8
270-51-02
8 СДЮШОР "Локомотив"
трек-велоспорт
Петришин Володимир Михайлович
Львів
Федьковича, 30
226-46-53
69 СДЮШОР "Берізка"
бокс
Савченко Леонід Степанович
Львів
пр. Шевченка, 7
242-13-64
32 ДЮСШ "СКІФ"
дзюдо, карате, фехтування, футбол
Мельник Володимир Андрійович
Львів
Костюшка, 11
274-01-08, 80958484175
41 ДЮСШ "Автомо- біліст"
волейбол
Бібер Олександр Михайлович
Львів
пр. Шевченка,7
298-78-63
11 ДЮСШ "Мебльовик"
сучасне пятибортво,  триатлон
Гребенюк Сергій Борисович
Львів
Городоцька, 172
80677104336
7 ДЮСШ "Троянда"
фехтування
Мельник Галина Богданівна
Львів
Чайковського, 6
272-92-60
66 ДЮСШ "Енергетик"
важка атлетика 
Юркевич Генадій Володим.
Львів
Героїв Крут, 27
80679338375
60 ДЮСШ "Енергія"
важка атлетика, футзал
Карванський Роман Дмитрович
Львів
Самчука, 16
275-26-44
33 КДЮСШ "Локомотив"
греко-римська боротьба, важка атлетика, волейбол, хокей з шайбою, фехтування
Баюш Михайло Пилипович
Львів
Федьковича, 30
226-46-53
9 ДЮСШ "Іскра"
трек-велоспорт
Набойщиков Володимир Михайлович
Львів
Й.Сліпого, 12
80677835231
91 ДЮСШ "Надія"
баскетбол, гандбол
Литвинчук Василь Євгенович
Львів
Керченська, 8
270-51-02
67 ДЮСШ "Олімпія"
боротьба самбо, дзюдо, стрільба з лука
Біленко Борис Дмитрович
Львів
Антоновича, 66
80972979450
4 ДЮСШ "Галеон"
художна гімнастика, спортивна акробатика, фехтування
Калитовський Орест Михайлович
Львів
Самчука,5/2
276-07-77
27 ДЮСШ "Буревісник"
кінний спорт
Вартовник Михайло Семенович
Львів
Стрийська, 119
223-18-47
24 ДЮСШ "Сокіл"
легка атлетика, бокс, футбол
Вільгота Леонід Петрович
Львів
Б.Лепкого,16
80506096403
10 ДЮСШ "Спарта- ківець"
теніс
Ломага Богдан Андрійович
Львів
Мельника, 18
237-73-33
98 Обл. ДЮСШ
бадмінтон, баскетбол, трек-велоспорт, ганбол, регбі, футбол
Возний Мирослав Іванович
Львів
Самчука, 8
70-46-74
25 ДЮСШ-1
кульова стрільба, теніс, настільний теніс, футбол
Прокопюк Володимир Артемович
Львів
Чернівецька, 4
238-39-44
23 ДЮСШ-2
легка атлетика, карате-до, теніс, фехтування
Тарнакіна Ольга Богданівна
Львів
Сеченова, 7
72-10-13
57 ДЮСШ-3
веслування на байдарках і каное, водне поло, футзал
Гривняк Роман Михайлович
Львів
Дзиндри, 7
276-32-05
6 СДЮШОР-4
футбол
Рифяк Роман Романович
Львів
Вахнянина, 1
275-23-65
3 ДЮСШ-5
художна гімнастика, спортивна гімнастика
Кізло Роман Івнович
Львів
Скісна, 1
238-34-64
82 ДЮСШ-7
бокс, вільна боротьба, дзюдо, карате-до
Багнюк Степан Степанович
Львів
Личаківська,148
71-80-16
16 ДЮСШ-9
плавання, спортивне орієнтування
Нерода Віктор Лукіч
Львів
Тарнавського, 100
275-48-86
29 ДЮСШ-10
дзюдо, легка атлетика
Пашковський Сергій Францович
Львів
Тарнавського,100
58 СДЮШОР-1
веслування на байдарках і каное, важка атлетика
Михаленич Оксана Григорівна
Львів
Стуса, 2
276-05-85
71 СДЮШОР-2
бокс, дзюдо
Латоша Олександр Віталійович
Львів
Стуса, 2
276-05-85
84 КДЮСШ "Атлет"
бокс, вільна боротьба, важка атлетика, дзюдо, фехтування
Нікулін Віктор Миколайович
Львів
Янева, 10
64-04-11
2 КДЮСШ "Здоров'я"
художня гімнастика, легка атлетика, стрільба з лука, кульова стрільба, теніс
Єресько Олена Вікторівна
Львів
Янева, 10
64-04-11
87 СДЮШОР з гір.спорту
біатлон, гірськолижний спорт, сноуборд
Палеха Лідія Павлівна
Львів
Янева, 10
63-93-03
52 СДЮШОР "Спарта- ківець"
вільна боротьба
Склярський Ярослав Петрович
Львів
Ш.Руставеллі, 26/8
233-43-35
72 ДЮСШ "Фаворит"
бокс, дзюдо, легка атлетика, сучасне п'ятиборство, карате-кіокушинкай, кікбоксинг
Гев'як Галина Ярославівна
Львів
Ш.Руставеллі, 26/8
233-43-35
45 ДЮСШ "Верховина"
волейбол, лижні гонки, футбол, регбі
Чубаєва Людмила Олександрівна
Львів
Ш.Руставеллі, 26/8
275-33-25
61 КДЮСШ ім.Ю Кутенка
важка атлетика, трек-велоспорт, гандбол, легка атлетика, плавання
Терюхов Сергій Артемович
Львів
Клепарівська, 39а
233-35-27
68 КДЮСШ-1
боротьба самбо, дзюдо, стрільба з лука, кульова стрільба, триатлон
Горнякова Олена Сергіївна
Львів
Клепарівська, 39а
233-35-27
14 СДЮШОР "Олімп-Л"
спортивна гімнастика, художня гімнастика
Рассихіна Любов Володим.
Львів
Кн.Ольги, 3а
237-58-63
34 ДЮСШ "Галичина"
голбол, легка атлетика, лижні гонки, плавання, футбол, шахи, волейбол, фехтування
Криштальський Олег Павлович
Львів
Харківська, 6
276-67-70
39 ДЮСШ м.К.-Бузька
гандбол, легка атлетика, футбол
Авдєєв Сергій Петрович
К.-Бузьк
Франка, 14-а
254
5-16-54
30 ДЮСШ м.Золочів
дзюдо, легка атлетика, футбол
Лісовик Борис Богданович
Золочів
Тудора, 11
265
4-42-84
50 ДЮСШ "Юність"
волейбол, легка  атлетика, настільний теніс, футбол, шахи
Савка Ігор Петрович
Жовква
Львівська, 7
80673401145
53 ДЮСШ м.Жовква
вільна боротьба, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, футбол, волейбол
Багрій Богдан Михайлович
Жовква
Коновальця, 4
252
2-25-61
65 ДЮСШ м.Жидачів
важка атлетика, волейбол, гандбол, футбол

 

Цар Богдан Васильович
Жидачів
Грушевського, 69
239
3-22-64
79 ДЮСШ "Явір"
бокс, волейбол, легка атлетика, тхеквондо, футбол, шахи
Якуц Мирослав Петрович
Дрогобич
22 січня, 37
224
380-61, 80968138949
59 СДЮШОР "Медик"
велоспорт-шосе
Попович Павло Михайлович
Дрогобич
Герцена, 14/2
244
22-649, 80679887806
70 ДЮСШ "Синєвир"
бокс, кікбоксинг, плавання, настільний теніс
Кошак Ігор Богданович
Дрогобич
Спортивна,2-а
244
31-338
89 ДЮСШ м.Дрогобич
баскетбол, легка атлетика, плавання, спортивна акробатика, футбол, шахи
Соломчак Орест Дмитрович
Дрогобич
Сахарова, 2а
244
2-22-62
56 ДЮСШ "Добротвір"
веслування на байдарках і каное, карате-до
Слівінський Ігор Ярославович
Добротвір
Озерна, 4
254
31-465
64 ДЮСШ "Зоря"
важка атлетика, гирьовий спорт, футбол, пауерліфтинг
Комнатний Роман Гаврилович
Городок
Шевченка, 7
231
308-26, 80972208468
51 ДЮСШ м.Городок
волейбол, гандбол, настільний теніс, футбол, шахи
Мамбеткулов Павло Асанович
Городок
Джерельна,16
231
20-130
20 ДЮСШ "Авангард"
легка атлетика, футбол
Пасічник Богдан Володим.
Буський р-н
с.Андріївка
80677009559
21 ДЮСШ м.Буськ
легка атлетика, футбол
Павлух Павло Андрійович
Буськ
Київська, 15
264
21-180
19 ДЮСШ-6
лижні гонки, спортивне орієнтування
Косів Євгенія Степанівна
Брюховичі
Паркова, 10
59-36-41
75 ДЮСШ м.Броди
бокс, волейбол. легка атлетика, футбол
Подавець Сергій Андрійович
Броди
Старобрідська, 11
266
4-21-55
85 ДЮСШ "Атлант"
бокс, важка атлетика, дзюдо, кікбоксинг, пауерліфтинг
Гопшта Михайло Володим.
Борислав
Шевченка, 24
248
427-37, 80673824518
48 ДЮСШ м.Борислав
волейбол, легка атлетика,т  спортвна акробатика, футбол
Павлик Ярослав Семенович
Борислав
Шкільна, 25
248
5-22-64