На головну > Новини > Мовні курси для державних службовців


Мовні курси для державних службовців


16 Листопад 2011


 

Відповідно до Плану заходів щодо виконання у 2011 році Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції на 2008-2011 роки   (далі – Програма), затвердженого резолюцією Кабінету Міністрів України № 2761/0/11-11 від 11.03.2011 року, Нацдержслужбою України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 р.  № 974» щодо продовження строку виконання зазначеної Програми до  2015 року. Планується прийняття цього проекту постанови Кабінетом Міністрів України до кінця поточного року.

 

Програмою передбачено щорічне вивчення потреб у підвищенні кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у сфері європейської інтеграції (I-IV категорій посад) та мовної підготовки (І-VII категорія посад). У наступному році передбачається розпочати проведення заходів з підвищення кваліфікації фахівців у першому півріччі.

 

 

 

З метою узагальнення списків потенційних слухачів просимо кадрові служби органів державної влади та місцевого самоврядування надіслати нам списки з даними державних службовців за відповідною формою .

 

 

 

Дані приймаються до 22 листопада 2011 року в електронному вигляді в форматі MS Excel на скриньку: rostyslav.tomkiv@lv.guds.gov.ua

 

 

 

Увага! Не повністю заповнені форми або дані в інших форматах прийматися не будуть.

 

 

 

Контактна особа:  Томків Ростислав Романович, (032) 235-6070.

 

 

 

За матеріалами сайту: www.nads.gov.ua