На головну > Новини > Відбулась звітно - виборча конференція федерації легкої атлетики Львівської області

15 Листопад 2011

10 листопада 2011 у методичному кабінеті кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури  відбулась звітно-виборча конференція федерації ФЛАЛО.

Перед початком конференції присутні привітали представників кафедри теорії і методики легкої атлетики ЛДУФК із 65-річння ВУЗу.

Управління з питань фізичної культури та спорту урочисто вручило посвічення та значки майстра спорту України Тиндику Андрію та Чугаю Вадиму

У роботі конференції взяли участь представники 16 осередків ФЛАЛО. Учасників звітно-виборчої конференції ФЛАЛО привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК у Львівській області Юрій Анатолійович Майборода, який окрім привітань зробив об'єктивний аналіз діяльность Федерації за 4 звіних роки та наголосив на проблемних питаннях, зокрема і недопущенні ганебної практики "підстав", яка була виявлена у 2011 році.

За підсумками обговорення делегати оцінили задовільно роботу керівництва ФЛАЛО за звітний період. За підсумками голосування президентом ФЛАЛО переобрано Олега Немчінова. Оновлено склад Президії ФЛАЛО до якої увійшли представники ЛДУФК, ЛУФК, ШВСМ, Львівського ОК ФВ МОН, спортивних товариств "Колос", "Динамо", "Україна", товариства ЗСУ, товариства МОН, ДЮСШ м. Львова та м. Самбора, спортивних клубів "Легіон ", "Висота ", "Гермес".

За матеріалами:  http://www.flalo.lviv.ua