На головну > Новини > Завершилися змагання з бадмінтону за програмою XX спортивних ігор Львівщини та IV літніх обласних ігор ветеранів спорту


Завершилися змагання з бадмінтону за програмою XX спортивних ігор Львівщини та IV літніх обласних ігор ветеранів спорту


14 Листопад 2011


12 листопада 2011 року у спортивному залі Львівської обласної ДЮСШ (вул. Уласа Самчука, 8) завершилися змагання з бадмінтону за програмою XXспортивних ігор Львівщини та IVлітніх обласних ігор ветеранів спорту, присвячені 20-й річниці Незалежності України.  Всього змагалося 55 бадмінтоністів (чоловіків – 31, жінок – 24), які представляли загалом 26 команд. Зокрема: серед дорослих змагалося 7 команд районів області та 7 команд міст обласного підпорядкування; в категорії ветеранів виступали 5 збірних команд районів та 7 команд міст.

 

Загалом турнір з бадмінтону вперше було включено у програму комплексних спортивних змагань Львівщини, але усі учасники були задоволені цікавою спортивною атмосферою і загальним рівнем проведених змагань, який забезпечила обласна федерація бадмінтону.

 

Головний суддя змагань – Каратник Іван (м. Львів).

 

Головний секретар змагань – Ціж Любов (м. Львів).

 

Результати командної першості:

 

Райони: дорослі

 

1 місце - Стрийський район

2 місце – Жовківський район

3 місце – Дрогобицький район

4 місце – Городоцький район

5 місце – Сокальський район

6 місце – Пустомитівський район

7 місце – Миколаївський район

 

Райони: ветерани

 

1 місце – Сокальський район

2 місце – Пустомитівський район

3 місце – Миколаївський район

4 місце – Городоцький район

5 місце – Стрийський район

 

Міста: дорослі

 

1 місце – м. Стрий

2 місце – Сихівський район м. Львова

3 місце – м. Новий Розділ

4 місце – м. Самбір

5 місце – м. Червоноград

6 місце – Залізничний район м. Львова

7 місце – Франківський район м. Львова

 

Міста: ветерани

 

1 місце – Галицький район м. Львова

2 місце – Личаківський район м. Львова

3 місце – м. Новий Розділ

4 місце – Шевченківський район м. Львова

5 місце – Франківський район м. Львова

6 місце – Сихівський район м. Львова

7 місце – м. Червоноград.

 

Результати особистої першості:

 

Дорослі жінки:

 

1 місце – Мастикаш Оксана (м. Дрогобич)

2 місце – Копейка Мар’яна (Сокальський район)

3 місце – Пристанюк Євгенія (м. Стрий).

 

Дорослі чоловіки:

 

1 місце – Конєв Іван (Жовківський район)

2 місце – Лещищак Ігор (м. Червоноград)

3 місце – Медюх Олег (м. Стрий).

 

Ветерани жінки:

 

1 місце – Покотило Любов (Личаківський район м. Львова)

2 місце – Кайдан Софія (Шевченківський район м. Львова)

3 місце – Стрепко Надія (Галицький р-н м. Львова).

 

Ветерани чоловіки:

 

1 місце – Бобко Валерій (Сокальський район)

2 місце – Гаврилюк Валерій (м. Червоноград)

3 місце – Зелінський Андрій (Личаківський район м. Львова).

 

 

Залишається побажати подальшого поступу у розвитку бадмінтону на Львівщині

 

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту