На головну > Новини > Львів'нин Ігор Шимечко виборов малу "срібну" медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики

14 Листопад 2011

Львівський важкоатлет Ігор Шимечко виборов малу срібну медаль чемпіонату світу, що проходив у Парижі, проте в сумі посів тільки 5-е місце.

У заключний день чемпіонату світу Україна розраховувала на "велику" медаль. У категорії 105+ шанс піднятися на п'єдестал мав представник Львова Ігор Шимечко. Спортсмен посів друге місце у ривку(200кг) і сподівався не вилетіти з "призерів" і після поштовху.

Проте у другому виді двоборства Ігор підняв лише 230 кг і посів 5-у позицію. На цьому ж місці він опинився і у сумі. Чемпіоном світу став іранець Бехдад Салімікордасіабі, який відстояв свій титул, крім того азійський супертяж встановив новий світовий рекорд у ривку (214 кг). Другу позицію виборов ще один представник Ірану Ануширавані Хамлабад, бронзу виборов Жон Сан Гуен з Кореї. Єдиним неазійцем, що переміг Шимечка став росіянин Могушков. Ще один українець Олег Прошак посів сьоме місце. Відзначимо, що до медалей Ігор не дотягнув лише 3 кг.

Понад 105 кг

1. Бегдад БеСалімікордасіабі (Іран) – 464 (214 + 250) кг

2. Ануширавані Хамлабад (Іран) – 439 (198 + 241) кг

3. Жон Сан Гуен (Корея) – 433 (192+241) кг

...

5. Ігор Шимечко (Україна) - 430 (200+230)

7. Олег Прошак (Україна) - 415 (190+225).

Фото: www.railroadersclub.at.ua

За матеріалами сайту: www.vgolos.com.ua