На головну > Новини > На вихідних у Львові відбудеться всеукраїнський турнір з дзюдо «Світ Дитини»

На вихідних у Львові відбудеться всеукраїнський турнір з дзюдо «Світ Дитини»

21 Жовтень 2011

22-23 жовтня 2011 р. на базі спортивного комплексу академії ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. Гжицького (м. Львів, вул. Пекарська, 50  відбудеться традиційний Всеукраїнського турніру з дзюдо серед молоді та дорослих на призи видавництва «Світ Дитини» початок змагань кожний день з - 10.00 год, церемонія урочистого відкриття 21.10.2011 р. о 16.00 год.

До складу збірної команди Львівської область увійшло 30 кращих спортсменів-дзюдоїстів, вихованців спортивних шкіл та клубів області.

Змагання проводяться за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та спеціалізованої дитячо-юнацької  спортивної школи  «Богатир».

Роман Хім’як, головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА