На головну > Новини > Прем'єр-міністр Микола Азаров вручив ордери на квартири українським боксерам-чемпіонам світу-2011

18 Жовтень 2011

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вручив ордени на квартири переможцям та призерам світу з боксу, а також головному тренеру збірної  України.

Ключі від квартир з рук Глави Уряду отримали Василь Ломаченко, Тарас Шелестюк, Євген Хитров, Олександр Усик,  Денис Берінчик та тренер збірної Дмитро Сосновський.

«Вперше в історії українського спорту та країни наша команда здобула такий великий успіх. Вас уже привітав Президент, а тепер черга Уряду. Ми бажаємо вам великих успіхів, здоров’я та благополуччя. Хочемо, щоб ваша спортивна кар’єра продовжувалася якомога довше, щоб ви могли прославляти свою державу», - зазначив Микола Азаров.

Прем’єр міністр зазначив, що захоплюється збірною України з боксу: «Ми раді за вас і зробимо все, що від нас залежить, щоб покращити умови підготовки спортсменів».

Нагадаємо, що під час засідання Організаційного комітету з підготовки національних збірних до участі в Олімпійських і параолімпійських ігор Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що Уряд доклав максимум зусиль для покращення умов підготовки спортсменів, які представлять Україну на змаганнях у світі. За його словами, особливу увагу Уряд приділяє  питанням стимулювання видатних українських спортсменів та тренерів, зокрема шляхом забезпечення переможців квартирами. Прем’єр-міністр зазначив, що сьогоднішнє вручення орденів на житло свідчить про виконання Урядом своїх обіцянок.

З 26 вересня по 8 жовтня 2011 року в Баку (Азербайджан) проходив чемпіонат світу з боксу серед чоловіків. За підсумками змагань Національна збірна України посіла перше командне місце з 5-ма нагородами в активі. Золотими медалістами стали: Василь Ломаченко, Тарас Шелестюк, Євген Хитров та Олександр Усик, «срібло» отримав Денис Берінчик.

За матеріалами сайту: http://www.kmu.gov.ua