На головну > Новини > Чергове засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту відбудеться 23 листопада 2011 року у м.Золочеві

Початок об 11 годині в актовій залі Золочівського професійного ліцею (вул. академіка Павлова, 72).

У порядку денному планується розглянути такі питання:

1. Реалізація державної політики розвитку фізичної культури та спорту відділом з питань фізичної культури та спорту Золочівської РДА (в т.ч. проведення заходів з нагоди 200-річчя від дня народження М.Шашкевича).

2. Основні підсумки виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на 2007-2011 роки.

3. Різне.