На головну > Новини > Кристина МИХАЙЛЕНКО чемпіонка світу з боротьби самбо серед молоді віком до 20 років!

17 Жовтень 2011

Кристина МИХАЙЛЕНКО виборола золоту нагороду чемпіонату світу з боротьби самбо серед юнаків та дівчат, який відбувається цими днями у столиці Латвії Ризі.

Вихованка Львівської області, яка представляє спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву № 2 (м. Львів) та Львівське  училище фізичної культури, виявилася кращою у ваговій категорії 75 кг.

Не менш успішно виступили борчині, яким встановлено консолідований залік між Львівською та Івано-Франківською областями: Куницька Олена-ІІ м. (юніорки, в.к. 48 кг) та  Остапюк Марія-І м. (юніорки, в.к. 52 кг)

Загалом молодіжний світовий форум зібрав понад 500 спортсменів з 30 країн світу.

Технічні результати:

48 кг– юніорки

1. Loptunova Elena (RUS)

2. Kunytska Olena (UKR)

3. Magsarjav Dolgoriav (MGL)

3. Andreyenka Alena (BLR)

52 кг- юніорки

1. Ostapiuk Mariia (UKR)

2. Zivkovic Smiiana (SRB)

3. Osoyanu Taatyana (MDA)

4. Nakhaenka Katsiaryna (BLR)

75 кг- дівчата

1. Mykhailenko Krystyna (UKR)

2. Prusaityte Silviia (LTU)

3. Kudaibergenova Mereke (KAZ)

3. Fomina Ilona (RUS)

Вітаємо спортсменок та їх тренерів Михайла ЮНАКА, Ярослава СТЕЛЬМАХА та Олександра ЛАТОШУ, бажаємо їм  подальших успіхів та перемог!!!