На головну > Новини > 14 жовтня розпочинає роботу XІ Міжнародний економічний форум

14 жовтня розпочинає роботу XІ Міжнародний економічний форум

13 Жовтень 2011

14 жовтня 2011 року у місті Трускавці розпочинає роботу XІ Міжнародний економічний форум, до участі у якому зголосилося близько 600 учасників із 15-17 країн світу. Гостями форуму будуть делегації з Польщі, Чеської Республіки, Угорщини, Словаччини, Білорусі, Росії, Румунії, Німеччини, Австрії, Італії, Китаю, США, Канади та інших країн.

Учасниками форуму будуть керівники областей чи регіонів тих чи інших держав, представники урядів держав. Близько 35-40% становлять представники бізнесу та неурядових організацій

15 жовтня планується проведення засідання окремої секції, що буде присвячена реалізації на Львівщині національного проекту "Олімпійська надія-2022".

У програмі засідання, що відбудеться під гаслом:«Реалізація національного проекту Олімпійська надія 2022— можливості для України» заплановано такі виступи:

Модератор — Владислав Каськів, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України

• Національний проект «Олімпійська надія 2022». Віктор Корж, Народний депутат України, віце-президент НОК України.

• Розвиток Карпатського регіону через залучення інвестицій в спортивну інфраструктуру. Микола Кміть, голова відділення НОК України у Львівській області.

• Розвиток інфраструктури для параолімпійського спорту в Україні. Валерій Сушкевич, Народний депутат України.

• Можливості залучення інвестиційного капіталу у комунальну сферу в рамках приватно-публічного партнерства, Тімур Бондарєв, Керуючий Партнер Адвокатського об’єднання Arzinger.

• Досвід Бєларусі в ствренні сучасної спортивної інфраструктури. Валентин Величко, Посол Республики Бєларусь в Україні.

• Вплив проекту «Олімпійська надія 2022» на туристичну сферу. Володимир Вахт, Керуючий партнер ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК».

• Туристичний напрямок Україна — виклики і можливості в контексті підготовки до Євро 2012 та зимових ігор. Матіас Брандт, керівник проекту GІZ.

• Реалізація Національного проекту «Олімпійська надія 2022» — можливості для інвесторів. Ігор Шклярук, заступник наглядової ради ЗАТ «Трускавецькурорт».

• Забезпечення міжнародних стандартів сервісу для туристів. Андрій Худо, співвласник та голова

ради директорів «Мережі концептуальних авторських ресторанів «!ФЕСТ».

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА