На головну > Новини > Зустріч Президента України із переможцями та призерами чемпіонату світу 2011 року з боксу

12 Жовтень 2011

У середу, 12 жовтня, відбудеться зустріч Президента України Віктора Януковича з переможцями та призерами чемпіонату світу 2011 року з боксу, який проходив з 22 вересня по 9 жовтня в Баку (Азербайджан).

Нагадуємо, українські спортсмени неперевершено виступили на Чемпіонаті світу збоксу-2011. В їх активі чотири золотих та одна срібна медаль і перше загальнокомандне місце! Наші спортсмени побили світовий рекорд, який тримався з 1974 року, коли кубинські спортсмени вибороли на першості світу три золоті нагороди.

Золоті медалі здобули Василь Ломаченко (до 60 кг), Тарас Шелестюк (до 69 кг), Євген Хитров (до 74 кг) та Олександр Усик (до 91 кг), срібну нагороду виграв Денис Беринчик (до 64 кг).

Зустріч відбудеться в Адміністрації Президента Ураїни.

За матеріалами сайту: http://www.kmu.gov.ua