На головну > Новини > Львів’янин Антон Дацко – чемпіон світу з фехтування серед паралімпійців

Львів’янин Антон Дацко – чемпіон світу з фехтування серед паралімпійців

11 Жовтень 2011

У Катаньї (Італія) стартував 73-ій чемпіонат світу з фехтування. Паралельно з «великим» чемпіонатом проходить і першість колясочників, яка також є найважливішим етапом відбору на Паралімпійські ігри 2012 року у Лондоні.

Вчора саме паралімпійці розіграли три перших комплекти нагород. Одним з трьох переможців став українець Антон Дацко з Буська Львівської області.

Вихованець Андрія Колесникова вдало пройшов сито кваліфікації і не менш успішно провів усі бої в турі прямого вибування. Про це ЗІК повідомив президент Федерації фехтування Львівщини Василь Бусол.

У півфіналі Антон впевнено провів поєдинок проти китайця Ху Даоляна. Арбітр зафіксував звитягу нашого земляка з рахунком 15:11.

А у «золотій» дуелі Дацко просто таки «розірвав» француза Аліма Латреша. Найкращим свідченням його переваги над суперником є підсумковий рахунок – 15:6.

Таким чином Антон Дацко виграв обидва головних старти цього сезону. Нагадаємо, що влітку він став чемпіоном Європи, який відбувся у англійському Шеффілді. А тепер додав до континентального титулу й звання першої рапіри світу.

Сподіватимемося, що Антон не менш вдало виступить наступного року і на Паралімпійських іграх у Лондоні.

Довідка

Фехтування

Чемпіонат світу серед паралімпійців

Катанья (Італія)