На головну > Новини > Завершилися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді з військово-прикладного семиборства.

11 Жовтень 2011

3-7 жовтня у місті Житомирі відбувалися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді з військово-прикладного семиборства.

Змагання відбувалися на спортивній базі Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова Національного авіаційного університету (м.Житомир, просп. Миру, 22). Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії В.М.Романчук (м. Житомир).

Збірні команди юнаків допризовного віку з усіх областей України змагалися в таких видах: біг 100 м, біг 3000 м, підтягування на перекладині, плавання 50 м, метання гранати Ф-1 на дальність, стрільба з гвинтівки АКА-74, подолання смуги перешкод. Львівщину представляла команда у складі семи осіб: Березовського Олега, Дзьобана Мар'яна, Драгана Родіона, Кавки Романа, Марковського Романа, Сокола Василя, Шеремети Василя.

У змаганнях взяли участь 111 учасників, що представляли команди 16 областей України.

У загальнокомандному заліку збірна команда допризовників Львівської області посіла 10 місце. В особистому заліку Сокіл Василь (м.Дрогобич) на дистанції 100 м виборов друге місце з результатом 11,6 с.

А переможцями змагань виявилися:

1-е місце – команда Вінницької області

2-е місце – команда м.Києва

3-е місце – команда Волинської області

Представником збірної команди допризовників Львівської області на цих змаганнях був Валерій Янюк (м.Львів), старший тренер команди – Богдан Носаль (м.Львів).