На головну > Новини > Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розвитку матеріально-технічної бази спорту


Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та розвитку матеріально-технічної бази спорту


11 Жовтень 2011


Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення  та розвитку матеріально технічної бази спорту. Відповідну постанову схвалено на сьогоднішньому засіданні Уряду.

 

 

Зміни до Порядку використання коштів внесено з метою створення незалежних  умов для підготовки спортсменів вищої категорії, збереження та забезпечення ефективного використання баз олімпійської та параолімпійської підготовки. Зокрема, кошти будуть використані для оплати комунальних послуг та енергоносіїв, проведення поточного ремонту обладнання, інвентарю та будівелью. Також стає можливим здійснення капітального ремонту будівель і спортивних споруд, необхідних для забезпечення підготовки спортсменів національних збірних команд та проведення всеукраїнських і міжнародних змагань.

 

Прийняття постанови Кабінету Міністрів України сприятиме врегулюванню нормативно-правових та організаційних засад використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерством освіти і науки , молоді та спорту для створення та розвитку матеріально-технічної бази вітчизняного спорту.

 

 

 

За матеріалами сайту http://www.kmu.gov.ua