На головну > Новини > У Львові розпочався баскетбольний сезон серед чоловічих клубів Суперліги України

11 Жовтень 2011

Матчем 3-го туру між командами «Політехніка-Галичина» – БК «Одеса» на Львівщині розпочався баскетбольний сезон серед чоловічих клубів Суперліги України.

З вітальним словом перед численною уболівальницькою аудиторією у львівському Палаці спорту «Галичина» виступили заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та голова обласної федерації баскетболу Ігор Савицький. Цікавий концертний номер подарували танцюристи Львова.

З рахунком 68:80 (14:22, 17:26, 12:16, 25:16) перемогли гості. Це вже третя поразка львівської «Політехніки-Галичини».

В перерві матчу було відзначено бронзових призерів 4-х Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту, які виступали у змаганнях з баскетболу серед чоловіків у місті Залізний Порт, що на Херсонщині. Зокрема, у віковій групі понад 60 років медалі за третє місце, пропустивши поперед себе киян та дніпропетровців, вибороли гравці Львівського баскетбольного клубу ветеранів (президент Ігор Потицький, начальник команди Михайло Купрієнко): Олександр Мансуров, Олександр Михайловський, Володимир Мартинович, Ігор Потицький, Олександр Верба, Валентин Маркін, Юрій Фолюш. Загалом на цих змаганнях у різних вікових групах змагалося 20 чоловічих команд з різних областей України.

У планах Львівського баскетбольного клубу ветеранів провести у Львові у квітні-травні 2012-го року чемпіонат України серед ветеранів «60 +». В гості до львів’ян планують приїхати ветерани баскетболу з Дніпропетровська, Києва, Миколаєва, Одеси та Збірна України («65+»).

Залишається побажати і ветеранам львівського баскетболу і гравцям головної команди області «Політехніка-Галичина» успішних і видовищних матчів!

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА

Довідка:

Баскетбол. Чоловіки. Суперліга. Регулярна першість

Матч 3-го туру, м. Львів, Палац спорту «Галичина», 9 жовтня 2011 року

«Політехніка-Галичина» – БК «Одеса» 68:80 (14:22, 17:26, 12:16, 25:16)

«Політехніка-Галичина»: Одуфува – 17 (11 підбирань, 3 передачі), Харріс – 13 (3 передачі) , Зубрицький – 10, Панченко – 8, Моровіч – 7

БК «Одеса»: Кінг – 18 (10 підбирань), Дін – 16 (4 передачі), Кривич – 16, Лав - 9, Кальніченко – 8