На головну > Новини > Представник Львівщини Олександр Усік – чемпіон світу 2011 року з боксу й володар олімпійської ліцензії!

10 Жовтень 2011

9 жовтня 201 року в Баку (Азербайджан) надзвичайно успішно для національної збірної команди України завершився чемпіонаті світу-2011 року з боксу.

Під керівництвом головного тренера збірної львів’янина Дмитра Сосновського українські боксери здобули 4 золотих та одну срібну нагороди й посіли перше загальнокомандне місце в турнірі! Досі такого успіху ніколи українські боксери ще не досягали. Другими у загальнокомандному заліку були кубинці – 2 золоті і 1 срібна нагорода, третіми – азербайджанці: 1 золота та 1 срібна медалі.

Серед чемпіонів світу й Олександр Усік (до 91 кг), який представляє Львівську область та АР Крим.

Окрім О.Усіка золоті нагороди чемпіонату світу здобули Василь Ломаченко (до 60 кг), Тарас Шелестюк (до 69 кг), Євген Хитров (до 74 кг), срібну нагороду виборов Денис Беринчик.

Українські боксери, в т.ч. й Олександр Усік вибороли шість ліцензій на участь в Олімпіаді-2012 в Лондоні.

Колектив управління спільно з усією спортивною громадськістю Львівщини вітає головного тренера збірної України, львів’янина Дмитра Сосновського та боксера Олександра Усіка з чудовим результатом.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА