На головну > Новини > Легкоатлетичний крос, присвячений 100-річчю від дня заснування спортового товариства «Україна» - Львів відбувся як справжнє свято масового спорту


Легкоатлетичний крос, присвячений 100-річчю від дня заснування спортового товариства «Україна» - Львів відбувся як справжнє свято масового спорту


07 Жовтень 2011


Згідно спільного календаря спортивно-масових заходів Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" 6 жовтня ц.р. в парковій зоні стадіону "Україна" у Львові відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед вихованців спортивних шкіл ФСТ "Україна", збірних команд галузевих профспілок Львівщини.

 

В урочистій церемонії відкриття змагань взяли участь керівники управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Україна", спортсмени-ветерани та представники ЗМІ області.

 

Ці масові легкоатлетичні змагання були присвячені відзначенню Днів Українського спортовця та 100-річчя створення спортового товариства "Україна" – Львів.

 

Всього до участі у кросі зголосилося понад 400 учасників, які представляли команди 20-ти спортивних шкіл м. Львова та 8 збірних команд галузевих профспілок.

 

                    фото

 

Серед кращих спортивних шкіл виявилися львівські ДЮСШ "Сокіл" та ДЮСШ "Мебльовик".

 

Активну участь у кросі взяли також збірні команди обласних профспілкових організацій. Серед них команди: вугільної промисловості, будівництва, освіти і науки та агропромислового комплексу.

 

                    фото 2

 

Головний суддя змагань – Л.Вільгота та суддівська бригада загалом вдало зорганізували та провели ці масові легкоатлетичні забіги.

 

Усі переможці та призери легкоатлетичного кросу були відзначені медалями, грамотами та книжковою продукцією від НОК України.

 

 

 

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА