На головну > Новини > Нагребли мішок медалей!


Нагребли мішок медалей!


05 Жовтень 2011


 

Львівські веслувальники успішно виступили на відкритій десятій регаті Львівщини з веслування на байдарках і каное, що пройшла на озері Наварія (Пустомитівський район), адже нагребли мішок медалей різного ґатунку.

 

                   фото

 

За словами Володимира Миляна, президента федерації веслування на байдарках і каное Львівщини, ідея проведення таких змагань народилася десять років тому у Юрія Майбороди, теперішнього голови управління з питань фізкультури і спорту Львівської ОДА.

 

"Цього року ця регата стала ювілейною, проводилася уже вдесяте, - каже Володимир Милян. - Приємно, що уже третій рік поспіль нам вдається розшити географію змагань. Кількість учасників з різних куточків України та Європи росте. Цього року до нас приїхали угорці, поляки та білоруси. Змагалися дорослі спортсмени, діти, юніори та ветерани. Наші змагання вже другий рік поспіль є ліцензійними і, щоб потрапити на них, треба посісти на Всеукраїнських змаганнях місце не нижче 18-го. Ми підняли планку та рівень вимог для того, щоб змагання були якіснішими та престижнішими.

 

Приємно також, що до нас завітав легендарний Олександр Шапаренко, дворазовий олімпійський чемпіон. Цього року міжнародна федерація каное визнала його кращим веслувальником століття. Щодо результатів змагань, то думав, що угорці виступлять потужніше. Утім, наші спортсмени дали їм бій. А серед дорослих спортсменів та юніорів рівних львів’янам не було. Їхнім виступом я задоволений".

 

Загалом, львів’яни на десятій відкритій регаті Львівщини вибороли мішок медалей різного ґатунку. Семеро наших спортсменів у медальну скарбничку команди поклали по дві медалі.

 

На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімались Віталій Вергелес (Каное-одиночка, 200 м), Ольга Антіпова (байдарка-одиночка, 200м та байдарка-одиночка, 1000м), Анастасія Горлова (байдарка-одиночка, 200м), Богдан Магир (Добротвір, байдарка-одиночка, 200м), Катерина Рихлицька (байдарка-одиночка, 200м), Роман Мельник (Добротвір, байдарка-одиночка, 1000м), Тарас Браташ (Добротвір, байдарка-одиночка, 1000м) та Олександра Кришталь (байдарка-одиночка, 1000м).

 

Володарями срібних медалей стали Юрій Галета (Добротвір, байдарка-одиночка, 200м), Надія Косиба, (байдарка-одиночка, 200м та байдарка-одиночка, 1000м), Арсен Слівінський (Добротвір, каное-одиночка, 200м), Віталій Вергелес (каное-одиночка, 1000м), Валерій Торчило (байдарка-одиночка, 1000м) та Богдан Магир (Добротвір,байдарка-одиночка, 1000м).

 

Бронзові призери: Луцик Андрій (байдарка-одиночка, 200м), Гасюк Володимир (байдарка-одиночка, 200м), Лілія Милян (байдарка-одиночка, 200м), Юрій Галета (байдарка-одиночка, 1000м), Тарас Браташ (байдарка-одиночка, 200м), Михайло Рогаля (Добротвір, байдарка-одиночка, 1000м), Володимир Бородулько (Каное-одиночка, 1000м) та Катерина Рихлицька (байдарка-одиночка, 1000м).

 

 

За матеріалами: vgolos.com.ua