На головну > Новини > У 2011 році на території Львівщини буде встановлено п’ять сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям та п’ять тренажерних спортивних майданчиків.


У 2011 році на території Львівщини буде встановлено п’ять сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям та п’ять тренажерних спортивних майданчиків.


05 Жовтень 2011


 

З метою виконання обласної цільової програми „Спортивний майданчик” на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 травня 2011 року №135 й на виконання доручення від 29 червня 2011 року № 13 заступника голови Львівської облдержадміністрації В. Губицького,  управління з питань фізичної культури та спорту завершило моніторинг підготовки районів та міст області до облаштування спортивних майданчиках розміром 42 х 22 м зі штучним покриттям та відкритих спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням.

 

                      фото

 

Незабаром будуть відомі результати відкритих конкурсних торгів на закупівлю «Послуги з експлуатації спортивних споруд (послуги з оренди)» ДКПП (016-97) 92.61.1 й, починаючи з листопада ц.р., розпочнуться роботи з монтажу штучного покриття та тренажерного обладнання.

 

                      фото 2

 

На спільному засіданні депутатської постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Львівської обласної ради та обласної комісії з моніторингу облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям та відкритих тренажерних майданчиків прийнято рішення щодо такого розташування майданчиків у населених пунктах Львівської області:

 

- спортивні майданчики розміром 42 х 22 м зі штучним покриттям:м. Ходорів,

 

м. Рава-Руська,

 

м. Самбір,

 

м. Сколе,

 

с. Запитів (Кам'янко-Бузький район)

 

- відкриті спортивні майданчики з тренажерним обладнанням:

 

с. Гірське (Миколаївський район)

 

м. Жидачів,

 

м. Ходорів,

 

м.Миколаїв,

 

м. Борислав

 

До уваги насамперед бралися гарантії щодо співфінасування спортивних майданчиків з місцевих бюджетів; вчасне та якісне облаштування основи та огорожі; наявність інфраструктури (електричне освітлення, місця для переодягання, наближеність до місць масового відпочинку населення, навчальних закладів або спортивних об’єктів); співвідношення кількості населення, в т.ч. дитячого, до кількості спортивних споруд на території окремої адміністративної одиниці.

 

 

Діяльність такої програми продовжиться і в наступному 2012 році.

 

 

 

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА