На головну > Новини > Команда Львівщини успішно виступила на XIII Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців

30 Вересень 2011

Нещодавно у кримській Алушті завершилися змагання за програмою XIII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Змагання проводились із п’яти видів спорту: шахи, футзал, шашки, настільний теніс та волейбол. Серед організаторів Спартакіади – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту; Національне агентство України з питань державної служби; Центральний комітет профспілки працівників державних установ України; фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Головний суддя змагань – Юрій Тумасов.

У загальнокомандному заліку команда Львівської області виборола 5 загальнокомандне місце, набравши 376 очок. Це найкращий результат за усю історію проведення таких змагань, починаючи з 1999 року. Збірна Львівщини поступилася тільки командам: Дніпропетровської (523 очки), Хмельницької області (493 очки), Чернігівської (438 очок), Одеської (382 очки) областей.

В окремих видах держслужбовці Львівщини посіли такі місця:

- шахи (Ірина Коцюб’як та Анатолій Стецун) – 2 командне місце.

-футзал: (Кокор Ярослав, Вацик Павло, Коморник Володимир, Любий Андрій, Тимець Богдан, Тимчишин Юрій, Калатин Андрій) – 6 командне місце.

- шашки (Смілка Оксана та Москаль Богдан) – 7 місце.

- настільний теніс (Ксьонжик Світлана та Піхлик Борис) -10 командне місце.

- волейбол (Гром`як Андрій, Лоза Павло, Рогач Олег, Голич Богдан, Будзінський Йосиф, Панас Олег, Ковальчук Василь) 12 командне місце.

Представником збірної команди держслужбовців Львівської області на цих змаганнях був Тарасюк Ярослав (м. Сокаль), а керівником делегації - Микитин Ігор (м. Львів).

Вітаємо львівських посадовців із високим п’ятим місцем на Всеукраїнській спартакіаді та бажаємо подальших успіхів у спортивних змаганнях та професійній діяльності !!!