На головну > Новини > Озеро Наварія прийматиме Х Львівську відкриту регату з веслування на байдарках і каное

28 Вересень 2011

1-2 жовтня 2011 року на базі Львівського обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України (озеро Наварія) стартує Х Львівська відкрита регата з веслування на байдарках і каное «Кубок 101Школи Успіху».

Цьогоріч за попередніми заявками  у змаганнях братимуть участь понад  200 спортсменів, які представлятимуть збірні команди: Угорщини, Білорусії, Польщі та 14 областей України. До складу українських команд увійшли найсильніші спортсмени, які пройшли відбір на чемпіонаті України.

Змагання проводяться з ініціативи федерації веслування на байдарках та каное Львівщини за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, відділення НОК України у Львівській області, Львівського училища фізичної культури. Переможці та призери змагань будуть нагороджені цінними подарунками від головного партнера федерації компанії «101 Школа Успіху».

Гість змагань – легенда українського веслування, дворазовий олімпійський чемпіон Олександр Шапаренко.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 1 жовтня 2011 року о 13.00 год.за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н, с.Наварія, вул.Озерна,5.