На головну > Новини > Претенденти на участь в Перших зимових юнацьких Олімпійських Іграх зустрілися зі своїми ровесниками Львівської школи-гімназії імені Василя Симоненка


Претенденти на участь в Перших зимових юнацьких Олімпійських Іграх зустрілися зі своїми ровесниками Львівської школи-гімназії імені Василя Симоненка


28 Вересень 2011


27 вересня відділенням НОК України у Львівській області за сприяння дирекції школи-гімназії імені Василя Симоненка та директора Львівської міської бібліотеки (філіал №19) Лариси Муращик відбулася зустріч школярів школи-гімназії з кращими молодими санкарями України, які претендують на участь в Перших в історії міжнародного спортивного руху зимових юнацьких Олімпійських Іграх.

 

На зустрічі були також присутні тренер збірної команди України, віце-президент обласної федерації санного спорту та бобслею Тарас Гарцула, а також львівські гірськолижниці – учасниці Олімпійських Ігор Юля Шепіленко (Харківська) -  учасниця 18 зимових Олімпійських ігор в Нагано, яка сьогодні є  віце-президентом обласної федерації лижного спорту, та  Христина Опьола (Подгрушна) - учасниця 17 зимових Олімпійських ігор в Ліллегаммері, яка нині є стипендіатом НОК України.

 

                     фото

 

Саме цей навчальний заклад є єдиною школою в Україні, яка залучена до міжнародного проекту співпраці школярів усього світу з нагоди проведення Перших зимових Юнацьких Олімпійських Ігор 2012 року.

 

Молоді спортсмени-санкарі розповіли школярам про свій вид спорту, про те як відбувається підготовка до змагань, як спортсмени поєднують заняття спортом і навчання. Наприклад санкар Антон Дукач, що навчається у львівській школі-ліцею «Оріана»є переможцем обласної олімпіади з математики.

 

 

                     фото 2

 

Відтак гімназисти поділилися враженнями про спілкування зі своїми ровесниками з Австрії. У своїх листуваннях австрійці запитують про Львів, про історію міста, про українську культуру, навіть цікавляться українськими національними стравами. Просили також перекласти на німецьку мову гімн України. Вихованці НВК імені В.Симоненка охоче надсилають таку інформацію ровесникам з Австрії.

 

Наталя Борейко – завуч з іноземних мов, та вчитель німецької мови Галина Андріюк – поділилися досвідом роботи в міжнародних проектах, до яких залучена школа, розповіли про культурну Австрію.

 

Всі учасники цієї непересічної зустрічі були задоволені дружньою та захопливою атмосферою спілкування та побажали один одному успіхів на своєму життєвому шляху.