На головну > Новини > Вдалий виступ львівських фехтувальників на чемпіонаті України!

Вдалий виступ львівських фехтувальників на чемпіонаті України!

26 Вересень 2011

Місто Ужгород вперше приймало національний чемпіонат у спорткомплексі «Юність». Традиційно вдало виступили Львівські шпажистки.

Львівська область була представлена одразу двома командами. У фінальному поєдинку особистих змагань за золото чемпіонату України боролись львів’янки Ксенія Пантєлєєва та Яна Шемякіна. Ксенії вдалось перемогти   титуловану Яну Шемякіну та стати чемпіонкою України.

У командних змагання обидві збірні Львівської області вибороли медалі чемпіонату України. Команда Львова-2 (Анфіса Почкалова, Анастасія Івченко, Катерина Краснянська, Ірина Князь) посіла перше місце, срібні нагороди у збірної команди Києва.

Третіми стали львівські шпажистки із команди Львів-1 (Яна Шемякіна, Ксенія Пантєлєєва, Ольга Задорожна та Юлія Свистіль). Дуже приємно, що другий склад Львівської збірної зміг перемогти у більш досвічених дівчат із першої команди, тим самим затвердивши позиції львівських шпажисток у національній збірній. Нагадаємо, що старшим тренером національної жіночої команди із фехтування на шпагах є тренер Львівської ШВСМ Андрій Орліковський.

Дуже вдало завершився чемпіонат і для чоловічої збірної Львівської області із фехтування на рапірах. У особистих змаганнях золото і бронзу чемпіонату України здобули львів’яни. У фіналі Ростислав Герцик переміг киянина Андрія Погребняка. Юнес Клод здобув бронзову нагороду.

У командних змагання львівська збірна (Ростислав Герцик, Юнес Клод, Філіп Колєсніков та Павло Сирачинський) лише одним уколом поступилась збірній Києв – 45:44. Тренером львівских рапіристів є Сергій Гаравський.

Бажаємо львівським тренерам та спортменам підтримати національний успіх і на чемпіонаті світу з фехтування, що проходитиме 8-16 жовтня у місті Катанія (Італія)!