На головну > Новини > Після 12 ігрових командних видів спорту Львівщина на шостому місці в загальному заліку VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

26 Вересень 2011

Згідно з інформацією департаменту спорту вищих досягнень Мінсім’ямолодьспорту у загальнокомандному заліку VIлітніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року Львівська область у першій групі областей посідає шосте місце після проведених змагань з 12 ігрових командних видів спорту.

Загалом вже відбулися фінальні змагання з баскетболу(дівчата), футболу (дівчата), баскетболу (юнаки), хокею на траві (дівчата), хокею на траві (юнаки), футболу (юнаки), волейболу пляжного (юнаки), волейболу пляжного (дівчата), волейбол (дівчата), гандбол (дівчата), гандбол (юнаки), водне поло (дівчата).

За підсумками цих змагань молоді спортсмени Львівської області здобули 624 очки. Лідирує у загальному заліку команда столиці України міста Києва – 1136 очок, друге місце посідає команда Донецької області – 1098 очок, третє – Запорізька область –1040 очок. Успіх Львівщини зумовлений передовсім престижною перемогою юнаків у футболіта дівчат у гандболі.

26 вересня 2011 року в  басейні Аква-Парк «Пляж» стартували VI літні юнацькі спортивні ігри України з водного поло серед юнаків 1996 р.н.Бажаємо команді Львівщини успішних стартів.

Уляна Штангрет, заступник начальника відділу управління з питань фізичної культури і спорту ОДА