На головну > Новини > Після 27 видів – Львівщина на п’ятому місці у загальнокомандному заліку VI літніх юнацьких спортивних ігор України

26 Вересень 2011

Відповідно до листа департаменту спорту вищих досягнень Мінсім’ямолодьспорту (інформаційний бюлетень №7) Львівщина посідає п’яте місце у загальнокомандному заліку VIлітніх юнацьких спортивних ігор України.

Загалом вже відбулися змагання з дзюдо, синхронного плавання, спортивної гімнастики, важкої атлетики, художньої гімнастики, тхеквондо, кульової стрільби, боксу, вільної боротьби, стрибків у воду, греко-римської боротьби, стрибків на батуті, настільного тенісу, вітрильного спорту, плавання, бадмінтону, велоспрт-трек, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства, триатлону, велоспорт-шосе, академічного веслування, веслувального слалому, кінного спорту, велоспорту-маунтенбайку, стендової стрільби, велоспорту-БМХ.

Незважаючи на те, що Львівщина не була представлена на змаганнях з велоспорту-маунтенбайку та велоспорту-БМХ, молоді спортсмени Львівської області особливо вдало виступили у змаганнях зі стендової стрільби, кульової стрільби та стрільби з лука й за підсумками змагань з 27 видів спорту здобули 3 254 очки.

Лідирує у загальному заліку команда столичних спортсменів – 5 868 очок, друге місце посідає команда Дніпропетровщини – 4 723 очки, третє – Харківська область – 4 705 очок. Четверту сходинку утримують атлети Донеччини – 4 563 очки.

Залишається побажати представникам Львівської області подальших успішних стартів у програмі юнацьких комплексних змагань 2011 року.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ОДА