На головну > Новини > Справжнє свято для львівського плавання

Справжнє свято для львівського плавання

25 Вересень 2011

Сонячний день 24 вересня 2011 року виявився справжнім святом для спортивної громади Львівщини. Саме цього дня за сприяння фонду «Здорова нація» відбулася урочиста церемонія відкриття реконструйованого 50-метрового відкритого басейну навчально-спортивної бази Міністерства оборони України (Львів, вул. Клепарівська 39-а) та проведення відкритого Чемпіонату Збройних Сил України з плавання.

З вітальним словом на святі плавання виступили голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, міський голова м.Львова Андрій Садовий, командувач Західного оперативного командування Юрій Думанський та голова фонду «Здорова нація» Олексій Івченко. Саме О.Івченко й оголосив відкритими представницькі змагання за участю 50 кращих плавців України. Право підняти прапор змагань було надано членам національної команди України з плавання, кращим українським плавцям Світлані Бондаренко та Ігореві Борисіку.

Особливо тепло вітали усі присутні: керівники фізкультурно-спортивних товариств Львівщини, спеціалізованих вищих навчальних закладів, вихованці ДЮСШ Львова та школи вищої спортивної майстерності, ветерани спорту та численні представники засобів масової інформації уславлених львівських олімпійців – плавців Георгія Прокопенка та Тетяну Пруднікову-Зелікову.

фото 2

Віриться, що вже з перших проведених змагань у чудовому реконструйованому 50-ти метровому басейні розпочнеться відродження славних традицій львівського плавання!

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з птань фізичної культури і спорту ЛОДА