На головну > Новини > На других Європейських Іграх ветеранів спорту представники Львівщини п’ять разів піднімалися на п’єдестал пошани

22 Вересень 2011

В італійському місті Ліньяно нещодавно завершилися другі Європейські Ігри ветеранів спорту (EMG). У складі збірної команди України успішно виступили ветерани спорту Львівщини.

Справжньою красою важкоатлетичного турніру майстрів став виступ відомого львівського ветерана-важкоатлета Геннадія Юркевича. Він, виступаючи у ваговій категорії 77 кг, здобув переконливу перемогу у своїй категорії, й набравши 420 балів, став і абсолютним переможцем змагань у другій віковій групі!!

Ще одну золоту нагороду на легкоатлетичній дистанції 10 000 метрів виборола Оксана Петрова (вікова група 40+). На цій же дистанції срібну медаль здобув Олексій Кулик (вікова група 60+). Дві нагороди вибороли львівські веслярі: Андрій Луцик та Євген Баллод – срібна медаль у байдарці-двійці та золота медаль у байдарці-четвріці (разом з іншими представниками України) на дистанції 200 метрів.

Буквально кілька десятків сантиметрів не вистачило ще одній байдарці-двійці у складі львівських веслярів Ігора Слівінського та Володимира Миляна до третьої сходинку п’єдесталу, яку вдалося вибороти польським байдарочникам.

Вітаємо переможців, призерів та учасників других Європейських Ігор ветеранів спорту!!!

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА