На головну > Новини > Претенденти на участь у перших зимових Юнацьких Олімпійських Іграх 2012 року зустрінуться зі школярами Львова

22 Вересень 2011

27 вересня ц.р. відбудеться зустріч школярів школи-гімназії імені Василя Симоненка з кращими молодими санкарями України, які претендують на участь в Перших в історії міжнародного спортивного руху зимових юнацьких Олімпійських Іграх та тренером збірної команди України на цих змаганнях львів’янином Тарасом Гарцулою.

Основа збірної команди України з санного спорту буде власне складатися з молодих атлетів, які навчаються і тренуються у Львові.

Зустріч заплановано не випадково у НВК імені В.Симонека м.Львова (директор Ярослава Скоропад). Саме цей навчальний заклад є єдиною школою в Україні, яка залучена до міжнародного проекту співпраці школярів усього світу з нагоди проведення Перших зимових Юнацьких Олімпійських Ігор 2012 року.

Початок зустрічі о 16 годині в приміщенні бібліотеки

Оксана Вацеба, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області

Довідково:

Зимові Юнацькі Олімпійські ігри відбудуться в Інсбруку з 13 січня по 22 січня 2012 року.

Вибори першої столиці зимових Юнацький Олімпійських ігор відбувалися за такою ж схемою, як обирали і столицю літніх Ігор. Тобто члени МОК, до яких належить і президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та віце-президент НОК Валерій Борзов, голосували поштою. Програма Ігор буде подібна до програми зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, але будуть вилучені деякі дисципліни та внесені ті, які представляють інтерес для молодих спортсменів. Очікується, що в Іграх візьме участь близько тисячі спортсменів.

Список спортсменів Львівської області – кандидатів до складу збірної команди України та претендентів на участь у I  зимових Юнацьких Олімпійських Іграх 2012 року

П.І.Б. спортсмена

Вид спорту