На головну > Новини > У Львові розпочався Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці


У Львові розпочався Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці


22 Вересень 2011


 

В урочистій обстановці за участі державного тренера України з акробатики Раїси Мовчан, заступника начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Оксани Вацеби, голови обласної федерації гімнастики Романа Веклюка, учасниці зимових Олімпійських Ігор Христини Подгрушної та інших представницьких осіб, розпочалися змагання Чемпіонату України 2011 року зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

 

фото

 

 В гімнастичному залі НСБ ЛВС (вул. Княгині Ольги, 3-а) зібралося понад 100 спортсменів, які представляють провідні акробатичні школи України. Підчас урочистоїцеремонії відкриття змагань кращі з них отримали посвідчення майстра спорту України та майстра спорту України міжнародного класу з акробатики. Святкову атмосферу спортивного свята доповнили показові виступи представниць художньої гімнастики та танцювальних колективів Львівщини.

 

фото 2

 

Учасники змагань, тренери та суддівський корпус отримали приємні і корисні подарунку молочної компанії «Галичина» - йогурти та іншу молочну продукцію.

 

Загалом, головний суддя змагань Роман Кізло (м.Львів) задоволений проведеним першим днем змагань.

 

Змагання триватимуть до 23 вересня.

 

 

 

 

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту