На головну > Новини > 16-18 вересня відбувся Міжнародний юнацький турнір з бадмінтону.


16-18 вересня відбувся Міжнародний юнацький турнір з бадмінтону.


22 Вересень 2011


 

В ігровому залі Львівської обласної ДЮСШ завершилися фінальні зустрічі Львівського міжнародного турніру з бадмінтону, присвяченого Дню фізичної культури іспорту та Всеукраїнському олімпійському тижню.
 
 
Захоплюючі змагальні баталії впродовж трьох днів визначили кращих юних бадмінтоністів з поміж 120 учасників турніру, які представляли команди з України (Вінниця, Долина, Дніпропетровськ, Львів, Харків), Польщі (Gorlice, Przemysl, Ropczyce, Straszecin, Zamosc) та Молдови (Chisinau) -
 

Переможцями та призерами змагань стали:

 

вікова група 1996-1998 рр.н.

одиночна категорія хлопці

1

Косован Максим

Вінниця, Україна

2

Gurga Rafał

Straszęcin, Poland

3

Панін Андрій

Львів, Україна

одиночна категорія дівчата

1

Лісна Владислава

Харків, Україна

2

Stanisz Joanna

Ropczyce, Poland

3

Бєздєнєжних Ірина

Дніпропетровськ, Україна

парна категорія хлопці

1

Косован Максим-Ткачук Артем

Вінниця, Україна

2

Палюх Назарій-Панін Андрій

Львів, Україна

3

Булденко Владислав-Роєнко Антон

Дніпропетровськ, Україна

парна категорія дівчата

1

Бєздєнєжних Ірина-Лема Тетяна

Дніпропетровськ-Львів, Україна

2

Лісна Владислава- Міхалькова Анна

Харків, Україна

3

Gujska Daria- Palonka Kinga

Zamość, Poland

змішана парна категорія

1

Косован Максим-Бєздєнєжних Ірина

Вінниця-Дніпропетровськ, Україна

2

Панін Андрій-Лісна Владислава

Львів-Харків, Україна

3

Роєнко Антон-Пека Юлія

Дніпропетровськ, Україна

вікова група 1999 р.н. і молодші

одиночна категорія хлопці

1

Данілов Денис

Дніпропетровськ, Україна

2

Лядавский Володимир

Chişinău, Moldova

3

Knap Daniel

Przemyśl, Poland

одиночна категорія дівчата

1

Ільїнська Марина

Харків, Україна

2

Гриненко Дана

Харків, Україна

3

Жданова Лера

Дніпропетровськ, Україна

парна категорія хлопці

1

Knap Daniel - Bienia Michał

Przemyśl, Poland

2

Лядавский Володимир-Урсатий Олександр

Chişinău, Moldova

3

Данілов Денис-Безнісько Сергій

Дніпропетровськ, Україна

парна категорія дівчата

1

Ільїнська Марина– Гриненко Дана

Харків, Україна

2

Гинга Влада- Єрмічьова Дарья

Chişinău, Moldova

3

Артьомова Аліна-Божагора Таїсія

Львів, Україна

змішана парна категорія

1

Knap Daniel -Гриненко Дана

Przemyśl, Poland- Харків, Україна

2

Bienia Michał –Jajko Izabela

Przemyśl, Poland- Харків, Україна

3

Жуцький Олег-Ільїнська Марина

Львів-Харків, Україна

 

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями кубками та грошовими призами наданими головою Львівської обласної федерації бадмінтону Олексієм Луцівим.

 

Після закінчення змагань у суботу та неділю за сприяння кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури для гостей міжнародного турніру було організовано цікаву екскурсійну програму.

 

 

Фінальна зустріч в одиночній категорії серед хлопців 1996 р.н. Косован Максим - Gurga Rafał. Суддя Каратник Іван.

 

фото

 

Нагороди Львівського міжнародного турніру з бадмінтону на столі суддівської колегії по центру Христина Джангобекова – головний секретар змагань, майстер спорту України на передньому плані голова Львівської обласної федерації бадмінтону Луців Олексій спостерігає за фінальними баталіями.

 

фото 111

 

Приємні миттєвості нагородження переможців і призерів турніру. На п’єдесталі від лівої Панін Андрій, Палюх Назарій, Ткачук Артем, Косован Максим, Булденко Владислав, Роєнко Антон. Нагородження проводить головний суддя змагань Оксана Гречанюк.