На головну > Новини > Завершилися обласні фінальні змагання допризовної молоді за програмою XX спортивних ігор Львівщини


Завершилися обласні фінальні змагання допризовної молоді за програмою XX спортивних ігор Львівщини


20 Вересень 2011


17-18 вересня у м. Дрогобич на базі спортивного комплексу ДЮСШ відбулись обласні фінальні змагання допризовної молоді за програмою XX спортивних ігор Львівщини.

 

       Узмаганнях взяли участь 24 збірні команди команди, які представляли:

 

-       міста обласного значення                  9 команд;

 

-       райони області                                   15 команд.

 

 

Всього змагалося 120 учасників (склад збірної команди – 5 осіб).

 

фото    фото2

 

Головний суддя змагань - В.Редчиць; головний секретар - П.Журавчак.

 

 

Результати командної першості

 

І група – міста області

 

1.   м.Дрогобич

19 377

оч.

2.   м.Червоноград

16 713

оч.

3.   м.Н.Розділ

15 400

оч.

4.   м.Стрий

14 520

оч.

5.   м.Львів-1

13 592

оч.

6.   м.Львів-2

11 972

оч.

7.   м.Борислав

9 728

оч.

8.   м.Трускавець

7 889

оч.

9.   м.Моршин

6 883

оч.

 

ІІ група – райони області

 

1.   Стрийський р-н

16 252

оч.

2.   Сокальський р-н

14 455

оч.

3.   Старосамбірський р-н

13 114

оч.

4.   Городоцький р-н

10 046

оч.

5.   Жидачівський р-н

9 631

оч.

6.   Кам.-Бузький р-н

9 586

оч.

7.   Жовківський р-н

9 222

оч.

8.   Миколаївський р-н

8 883

оч.

9.   Золочівський р-н

8 622

оч.

10.Дрогобицький р-н

8 393

оч.

11.Пустомитівський р-н

7 977

оч.

12.Турківський р-н

7 636

оч.

13.Самбірський р-н

7 168

оч.

14.Сколівський р-н

6 272

оч.

15.Яворівський р-н

4 334

оч.

 

 


Результати особистої першості

 

Багатоборство

 

1.   Сокіл Василь (м.Дрогобич)

4 591

оч.

2.   Драган Родіон (Сокальський р-н)

4 226

оч.

3.   Галайко Андрій (м.Дрогобич)

4 080

оч.

 

Біг 100 м

 

1.   Сокіл Василь (м.Дрогобич)

11,8

сек

2.   Драган Родіон (Сокальський р-н)

11,9

сек

3.   Чабан Степан (м.Стрий)

12,1

сек

 

Крос 3000 м

 

1.   Кучкуда Олег (Золочівський р-н)

10.44,0

хв.

2.   Макар Андрій (Кам'янко-Бузький р-н)

10.49,0

хв.

3.   Сурник Володимир (м.Дрогобич)

10.51,0

хв.

 

Кульова стрільба

 

1.   Щудло Степан (м.Дрогобич)

42

оч.

2.   Редіньовський Іван (м.Новий Розділ)

40

оч.

3.   Марковський Роман (м.Червоноград)

39

оч.

3.  Дем'яновський Олег(Туркіський р-н)

39

оч.

3.  Юзв'як Андрій (м.Дрогобич)

39

оч.

 

Підтягування

 

1.   Кавка Роман (м.Львів)

39

разів

2.   Калька Роман (Старосамбірський р-н)

35

разів

3.   Праць Іван (м.Трускавець)

29

разів

3.  Сурник Володимир (м.Дрогобич)

29

разів

 

Метання гранати

 

1.   Пясецький Роман (Миколаївський р-н)

63,5

м

2.   Сокіл Василь (м.Дрогобич)

59,0

м

3.   Кінах Ярослав (м.Червоноград)

57,5

м

 

Плавання 50 м

 

1.   Антонов Родіон (м.Червоноград)

28,9

сек

2.   Березовський Олег (м.Червоноград)

29,2

сек

3.   Дзюбак Мар'ян (м.Червоноград)

29,8

сек

 

 

 

 

Анна Давидюк