На головну > Новини > Завершилися змагання за програмою XXIV Спартакіади інвалідів області 2011 року

Завершилися змагання за програмою XXIV Спартакіади інвалідів області 2011 року

20 Вересень 2011

14-15 вересня у лікувально-оздоровчому комплексі «Ровесник» ДП «Львіввугілля» у с. Комарів Сокальського району відбулися фінальні змагання XXIVСпартакіади інвалідів області.

Спартакіада пройшла під гаслами «Пробудимо розум, загартуємо тіло, зміцнимо дух». У фінальних змаганнях взяли участь 316 осіб різних нозологій інвалідності з 22 міст та районів області.

фото

Змагання проводилися з 10 видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, перегонів на візках, легкої атлетики, більярду, пауерліфтінгу, міні-футболу, армреслінгу, дартсу.

На урочистостях з нагоди відкриття фіналу Спартакіади були присутні і виступили з вітальним словом представники державних і громадських організацій області, Сокальського району, м. Червонограда.

Право підняти Державний прапор України, прапори обласного центру «Інваспорт», Асоціації інвалідів було доручено кращим представникам інвалідного спорту Львівщини, членам збірних команд України серед неповносправних атлетів пауерліфтеру Володимиру Гірському і представниці стрільби з лука – Наталії Павук.

Під час підйому прапорів, Гімн України виконувало тріо з Самбору Дарія Куціль, Михайло Дутко, Михайло Білинський.

Заступник начальника управління з фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба вручила посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтінгу – Володимиру Гірському і майстру спорту України з пауерліфтінгу – Віктору Чолію. Усі спортсмени та гості отримали спеціально виготовлені пам’ятні подарунки.

По закінченню змагань Спартакіади чемпіони і призери змагань Спартакіади були нагороджені дипломами і медалями.

Увечері 14 вересня у клубі ЛОК «Ровесник» відбулася концертна програма для усіх учасників Спартакіади.

Юрій Хомик