На головну > Новини > Геннадій Юркевич - найкращий важкоатлет Європи серед ветеранів спорту!

Геннадій Юркевич - найкращий важкоатлет Європи серед ветеранів спорту!

19 Вересень 2011

Приємна звістка надійшла з італійського міста Ліньяно, де завершилися Європейські Ігри ветеранів спорту (EMG). Вперше у програмі цих змагань були представлені виступи ветеранів-важкоатлетів.

Справжньою красою важкоатлетичного турніру майстрів став виступ відомого львівського ветерана-важкоатлета Геннадія Юркевича. Він, виступаючи у ваговій категорії 77 кг, здобув переконливу перемогу у своїй категорії, й набравши 420 балів, став і абсолютним переможцем змагань у другій віковій групі!!

Залишається побажати Г.Юркевичу та його однодумцям подальших спортивних звершень ! Зокрема, провідні львівські ветерани важкої атлетики готуються до виступу і на Чемпіонат Світу серед майстрів важкої атлетики у м. Лімасол (Кіпр, 29 жовтня - 5 листопада 2011 р.). Саме на цьому престижному важкоатлетичному форумі відбудеться конгрес Міжнародної федерації майстрів важкої атлетики, де, до слова, місто Львів буде звітувати про хід підготовки до проведення Чемпіонату Світу з важкої атлетики – 2012.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА