На головну > Новини > На Львівщині проведено обласний Олімпійський радіоурок

На Львівщині проведено обласний Олімпійський радіоурок

19 Вересень 2011

Насиченою і розмаїтою є програма заходів з проведення на Львівщині Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Не вперше своєрідний олімпійський урок відбувся і в радійній студії Львівського обласної телерадіокомпанії. Разом з журналісткою Аліною Литвиновою розмову про основні завдання та методичні поради з проведення цих популярних і масових заходів для дітей та молоді, вели відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба та начальник обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту МОіНМС України Ярослав Гаврих.

фото

Саме таким чином вдається актуалізувати пропаганду олімпійських цінностей та здорового способу життя серед школярів, їхніх батьків та педагогів у різних містах, містечках та селах Львівщини, куди подекуди не завжди вчасно надходить потрібна інформація.

Сподіваємося, що в Олімпійський тиждень-2011 кількість прихильників активних занять фізичними вправами та спортом, особливо серед дітей та підлітків, – побільшала!

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА