На головну > Новини > Затверджено список спортсменів-кандидатів на участь у I зимових Юнацьких Олімпійських Іграх 2012 року


Затверджено список спортсменів-кандидатів на участь у I зимових Юнацьких Олімпійських Іграх 2012 року


15 Вересень 2011


 

Наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту затверджено список спортсменів-кандидатів на участь у Iзимових Юнацьких Олімпійських Іграх 2012 року у м. Інсбрук (Австрія).

 

Львівщину у цьому переліку представляють 11 спортсменів: Книш Ольга, Мицак Дмитро (гірськолижний спорт); Стецьків Олена, Коза Марта, Куречко Галина, Василюк Володимир, Скиба Юрій, Легедза Анатолій, Дукач Антон, Бурий Володимир (санний спорт); а також Меркушина Анастасія (біатлон), яка представлятиме Тернопільську і Львівську області.

 

Загалом у цьому списку 57 спортсменів віком до 18 років, які представляють 8 видів спорту: біатлон, лижні гонки, фігурне катання на ковзанах,санний спорт, стрибки на лижах з трампліна, лижне двоборство, гірськолижний спорт, шорт-трек.

 

Нещодавно відбулося спільне засідання робочої групи з питань підготовки до ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні та робочої групи з підготовки та участі спортсменів України у Перших зимових юнацьких Олімпійських іграх 2012 року в Інсбруку.

 

І зимові Юнацькі Олімпійські ігри,пройдуть в Інсбруку (Австрія) з 13 по 22 січня 2012 року. Участь у цих змаганнях зможуть взяти 17 молодих українських спортсменів.

 

 

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА