На головну > Новини > Чергові успіхи жовківської школи авіамодельного спорту на міжнародній арені

Чергові успіхи жовківської школи авіамодельного спорту на міжнародній арені

15 Вересень 2011

11 вересня ц.р. в італійському Мілані завершився Етап Кубка Світу з авіамодельного спорту. Змагання відбувалися в районі Монса, де одночасно відбувався Етап Кубка Світу з автомобільного спорту «Формула-1». Численні уболівальники мали можливість насолоджуватись не тільки перегонами швидкісних автомобілів, але й уболівати за своїх земляків у повітряних боях спортсменів-авіамоделістів.

Відтак переконливу перемогу у змагання майстрів авіамодельного спорту здобули представники України: 1 місце - Станіслав Чорний (м. Київ); 2 місце - Андрій Умрихін (м. Жовква Львівської області); на третьому місці опинився господар змагань - Маріо Пачетті (Італія).

Участь у вересневому Етапі Кубка Світу з авіамодельного спорту брали найсильніші спортсмени світу: представники Італії, Німеччини, Франції, Австралії, Аргентини, України та інших держав.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ЛОДА