На головну > Новини > В смт Добротвір Кам’янсько-Бузького району на Львівщині урочисто відкрито реконструйований стадіон


В смт Добротвір Кам’янсько-Бузького району на Львівщині урочисто відкрито реконструйований стадіон


29 Серпень 2011


З нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України у смт Добротвір Кам’янсько-Бузького району, що на Львівщині урочисто відкрито реконструйований стадіон. У справді святковому спортивному дійстві з нагоди відкриття реконструйованого стадіону в смт Добротвір взяв участь голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк , який закликав місцеву громаду до спільної праці й тоді всі помічатимуть зміни на краще. Саме голові Львівської облдержадміністрації було надано почесне право першого удару по м’ячу на відновленому футбольному полі. Своєю чергою, Михайло Цимбалюк подарував від імені  Львівської ОДА 20 футбольних м’ячів.  

 

Кошторисна вартість із врахуванням виконаних робіт на стадіоні в смт Добротвір становить 2894,436 тис. грн. з урахуванням незавершеного будівництва. Виконано всі загально-будівельні роботи: бетонування доріг, площадок, тротуарних доріжок, цегляну кладку стін, влаштування покрівлі, упорядкування фасаду, внутрішньо-оздоблювальні, сантехнічні і електротехнічні роботи.

 

Залишається побажати подальших спортивних успіхів на оновленому стадіоні!

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА