На головну > Новини > З нагоди 20-ї річниці Незалежності України відбулося масове сходження на г. Маківка

22 Серпень 2011

21 серпня 2011 року з ініціативи управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації й за активної підтримки Сколівської райдержадміністрації відбулося масове сходження на г.Маківка (Сколівський район).

Понад 300 учасників, що представляли збірні команди міст та районів області, представники депутатського корпусу місцевих рад, лідери громадських та молодіжних організацій Львівщини  за чудових погодних умов та в дружній громадській атмосфері присвятили сходження на гору Маківка 20-й річниці Незалежності України. Навіть не усім учасникам вистачило в подарунок пам’ятного значка з нагоди цієї події, які виготовили організатори.

Серед учасників сходження були провідні спортсмени районів та міст Львівщини, організатори та ветерани фізкультурно-спортивного руху, чимало депутатів місцевих органів влади, представники районних держадміністрацій, пропагандисти здорового способу життя, журналісти Українського телебачення, Львівської обласної телерадіокомпанії, Стрийської телекомпанії «Лан» та ін.

Наймолодшому учасникові сходження виповнилося 5 років, найстаршому - 78 років! З великим пієтетом учасники сходження привітали ровесницю Незалежності Марійку Цап, яка брала участь у сходженні в команді Жидачівщини та особливими оплесками делегацію Городоччини, яка розгорнули грандіозного розміру Прапор України (6 метрів на 4 метри) та команду Сокальщини, яка пронесла стяг мирного змагання - Олімпійський прапор!

На вершині Маківки, де поховано молодих героїв легіону Українських Січових Стрільців відбувся невеликий мітинг, запалення свічок-лампадок пам’яті та спільна молитва.

На завершення сходження, учасники змагань з туризму за програмою ХХ спортивних ігор Львівщини та IV обласних ігор ветеранів спорту, ладно та натхненно заспівали на горі Маківка Гімн України.

Оксана Вацеба,заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА

Довідково.

Маківка— гора у Високому Бескиді, за 8 км на північ від Славська. Висота -958 м. Місце запеклих боїв 29 квітня4 травня 1915 року легіону Українських Січових Стрільців з російськими військами генерала Альфтана, що мали чисельну перевагу.