На головну > Новини > Завершивсься чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное

Завершивсься чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное

21 серпня у місті Шегед (Угорщина) завершився чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.

Загалом на чемпіонаті світу збірна команда України здобула 4 медалі:

Михайло Кошман (Миколаїв) посів перше місце в каное одиночці на дистанції 5000 м.

Олімпійська чемпіонка Пекіна Інна Осипенко-Радомська (Київ) в байдарці-одиночці здобула дві бронзові нагороди – на дистанціях 200 м та 500 м.

Олександр Максимчук (Рівне) в байдарці-одиночці на дистанції 500 м посів третє місце.

Львів’янин Віталій Вергелес разом зі своїм партнером Денисом Камеріловим із м. Комсомольська (Полтавська область) посів 6 місце у заїздах каное-двійок на 500 м.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи серед молоді, який проходив на початку липня у м.Загреб (Хорватія), Віталій Вергелес посів 3 місце у заїздах каное-двійок на 500 м.