На головну > Новини > Львівські лучники здобувають медалі на ХХVІ Всесвітній Універсіаді (Китай)

Львівські лучники здобувають медалі на ХХVІ Всесвітній Універсіаді (Китай)

22 Серпень 2011

У місті Шенжень (Китай) триває ХХVІ Всесвітня Універсіада, до програми якої входить і стрільба з лука. Цей вид спорту на світовому форумі представляла і збірна команда України у складі:

Дмитро Грачов – м.Львів;

Юрій Гавелко – м.Львів;

Ярослав Мокринський – м.Львів.

Тетяна Дорохова – м.Чернівці;

Олена Кушнірук - м.Львів;

Ніна Мильченко - м.Харків.

Після завершення олімпійського раунду змагань в особистому заліку спортсмени збірної команди України серед чоловіків посіли наступні місця:

V місце  посів  Дмитро Грачов, поступившись за вихід до півфіналу змагань лідеру кваліфікації представнику збірної Кореї - KIMBubmin.

17 місце - Юрій Гавелко;

33 місце - Ярослав Мокринський.

Беззаперечну перемогу в особистому заліку святкувала збірна Кореї, яка виборола усі призові місця турніру:

1 - IMDong-HyunKORKorea

2 - KIM Woojin KOR Korea

3 - KIM Bubmin KOR Korea

Серед жінок баталії завершились наступним чином:

9 місце - Ніна Мильченко - м.Харків

17 місце  - Олена Кушнірук - м.Львів;

17 місце  - Тетяна Дорохова – м.Чернівці.

Фінал змагань серед жінок відбувся знову серед представників Кореї, а бронзу здобула представниця Тайпею:

1 -  KIBoBaeKOR Korea

2 - JUNG Dasomi KOR Korea

3 - CHO Peichin TPE Chinese Taipei.

В командних змаганнях серед жінок представниці збірної України - Тетяни Дорохової, Олени Кушнірук та Ніни Мильченко до останнього боролися за першість Універсіади, але, нажаль, поступилися збірній Кореї з результатом 20 : 19 здобувши срібні нагороди Універсіади.

Чоловікам, нажаль, не вдалось здолати збірну команду Тайпею, поступившись з рахунком 19 : 20 за вихід у півфінальний етап змагань.

В змаганнях серед змішаних команд дует збірної команди України в складі Дмитра Грачова та Ніни Мильченко здобули бронзові нагороди ХХVІ Всесвітньої Універсіади здолавши збірну команду Італії з рахунком 12 : 10.

Старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області В. Новаковський