На головну > Новини > 15 серпня в м. Сумах закінчились Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті МСУМК Р.Звонкова

18 Серпень 2011

13-15 серпня 2011р. в м. Сумах на базі олімпійської підготовки лижників та біатлоністів СОО ФСТ «Динамо» України відбулися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону пам’яті МСУМК Р. Звонкова. У змаганнях взяли участь 137 спортсменів, команди м.Києва, Київської, Львівської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

Львівщину представляли шість спортсменів, серед яких найкращим став вихованець СДЮШОР «Янтар» Дмитро Масюк, посівши ІІ місце серед старших юнаків в індивідуальній гонці на 10 км.

Загалом, у командному заліку І місце посіла команда Сумської області, ІІ - Чернігівської області, ІІІ - команда Харківської області.