На головну > Новини > Завершилися обласні змагання з легкої атлетики за програмою ХХ спортивних Ігор Львівщини та 4-х обласних Ігор ветеранів фізичної культури та спорту, які присвячені 20-ій річниці Незалежності України


Завершилися обласні змагання з легкої атлетики за програмою ХХ спортивних Ігор Львівщини та 4-х обласних Ігор ветеранів фізичної культури та спорту, які присвячені 20-ій річниці Незалежності України


17 Серпень 2011


 

На міському стадіоні «Сокіл» у місті Стрию разом з відзначенням на Львівщині Олімпійського дня-2011, завершилися обласні змагання з легкої атлетики за програмою ХХ спортивних Ігор Львівщини та 4-х обласних Ігор ветеранів фізичної культури та спорту.

 

Всього у змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів області, які представляли  команди 15 районів та 5 міст в категорії «Дорослі» (не взяли участі у змаганнях команди Жовківського, Перемишлянського, Радехівського, Старо-Самбірського, Турківського районів і міст Львова (мали б бути представлені окремі райони міста), Борислава Самбора, Трускавця.

 

В категорії «Ветерани» участь у змаганнях взяли також збірні команди 7 районів області і 8 команд, що представляють міста обласного значення. При цьому варто відзначити, що вперше за багато років ветерани легкої атлетики з обласного центру домоглися підписати у Львівської міської ради заявки на участь у обласних змаганнях для шести команд районів міста Львова.

 

Почесні гості обласного свята легкої атлетики - львівські олімпійці, представники влади, депутати, журналісти, арбітри, організатори спільно з членами виконкому відділення НОК України у Львівській області на чолі з Миколою Кмітем подолали 400 метрову дистанцію по колу стадіону, тримаючи в руках Національний Прапор України та Прапор Національного Олімпійського Комітету України.

 

Варто відзначити склад команди Сокальського району, в якій змагалася вихованка сокальської школи легкої атлетики, бронзова призерка Перших Юнацьких Олімпійських Ігор в Сінгапурі Оксана Райта, а в категорії ветеранів спорту – голова Сокальської районної державної адміністрації Микола Мисак.

 

У загальнокомандному заліку серед кращих відзначилися команди:

 

- в категорії «Дорослі» - Сокальского (1 місце), Буського (2 місце) та Городоцького (3 місце) районів; міст Червонограда (1 місце), Дрогобича (2 місце), Стрия (3 місце).

 

- в категорії «Ветерани» - Сокальського (1 місце), Камянсько-Бузького (2 місце), Мостиського (3 місце); Сихівського району міста Львова (1 місце), Залізничного району міста Львова (2 місце), Шевченківського району міста Львова (3 місце).

 

Загалом головна суддівська колегія на чолі з суддею національної категорії Тамарою Хіміон відзначила високий спортивний та організаційний рівень змагань.

 

За підсумками стартів у Стрию сформовано склад збірної команди Львівщини серед ветеранів легкої атлетики, яка незабаром змагатиметься в столиці України у фінальних змаганнях Всеукраїнських Ігор ветеранів фізичної культури та спорту пам’яті Михайла Баки.

 

 

Залишається побажати усім учасникам змагань життєвої наснаги та здоров’я!

 

 

Результати змагань представлено нижче:

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

 

ХХ спортивні ігри Львівщини

 

дистанція 100м (спринт)

 

Чоловіки

 

(міста):

 

1 місце - Мельник Ігор (Червоноград) – 10,8 с

 

2 місце – Галімов Дмитро (Стрий) – 11,6 с

 

3 місце -  Ярема Руслан (Дрогобич) – 11,7 с

 

(райони):

 

1 місце – Оніщук Станіслав (Сокальський) – 11,0 с

 

2 місце – Макогін Віталій (Золочівський) – 11,8 с

 

3 місце – Козак Микола (Камянко-Бузький) – 11,8 с

 

Жінки

 

(міста):

 

1 місце – Боровик Тетяна (Стрий) – 13,2 с

 

2 місце – Сироїд Єлизавета (Червоноград) – 13,9 с

 

3 місце – Табачка Наталія (Дрогобич) – 14,1 с

 

(райони):

 

1 місце - Мочульська Орися (Буський) – 13,1 с

 

2 місце – Крива Ольга (Золочівський) – 13,9 с

 

3 місце – Чепіль Ірина (Сокальський) – 14,2 с

 

 

дистанція 400м

 

Чоловіки

 

(міста):

 

1 місце – Марчук Степан (Червоноград) – 49,6 с

 

2 місце – Згонник Сергій (Червоноград) – 50,5 с

 

3 місце – Бабюк Іван (Дрогобич) – 53,1 с

 

(райони):

 

1 місце – Козак Микола (Камянко-Бузький) – 55,0 с

 

2 місце – Лановий Андрій (Сокальський) – 55, 5 с

 

3 місце -  Чабаренко Юрій (Сокальський) – 57,2 с

 

 

Жінки

 

(міста):

 

1 місце – Щур Ірина (Червоноград) – 1.13,4 с

 

(райони):

 

1 місце – Корнєва Ірина (Буський) – 57,0 с

 

2 місце – Лов’ягіна Ірина (Буський) – 1.08,4 с

 

3 місце – Ястремська Наталія (Яворівський) – 1.08,7 с

 

 

дистанція 800м

 

Чоловіки

 

(міста):

 

1 місце – Писарівський Богдан (Стрий) – 1.58,1 с

 

2 місце – Савицький Андрій (Новий Розділ) – 2.32,4 с

 

(райони):

 

1 місце – Ростикус Роман (Буський) 1.57,0 с

 

2 місце – Мандрик Ігор (Сокальський) – 1.58,7 с

 

3 місце – Коляда Костянтин (Буський) – 1.59,8 с

 

 

Жінки

 

(міста):

 

1 місце – Карпин Іванна (Дрогобич) – 2.46,0

 

(райони):

 

1 місце – Райта Оксана (Сокальський) – 2.20,3 с

 

2 місце – Мочульська Орися (Буський) – 2.20,7 с

 

3 місце - Палій Ірина (Городоцький) – 2.50,6 с

 

 

естафета 4х100

 

Жінки

 

(міста):

 

1 місце –  Червоноград – 54,9 с

 

2 місце – Стрий – 57,0 с

 

3 місце –  Дрогобич – 58,8 с

 

(райони):

 

1 місце – Сокальський – 57,2 с

 

2 місце – Буський – 57,9 с

 

3 місце – Городоцький – 1.01,3 с

 

Чоловіки

 

(міста):

 

1 місце –  Червоноград – 43,6с

 

2 місце – Стрий – 45,3 с

 

3 місце –  Дрогобич – 46,6 с

 

(райони):

 

1 місце – Сокальський – 46,3 с

 

2 місце – Пустомитівський – 47,9 с

 

3 місце – Буський – 51,8 с

 

 

IVобласні ігри ветеранів спорту

дистанція 100 м (спринт)

 

Чоловіки

 

 (міста):

 

1 місце – Павлів Роман (Стрий) 12,9 с

 

2 місце – Кулинич Микола (Сихівський) – 13,8 с

 

3 місце – Дубиняк Орест (Шевченківський) – 14, 5

 

(райони):

 

1 місце – Гоба Віктор (Сокальський) – 13,0 с

 

2 місце – Марко Володимир (Мостиський) – 14,3 с

 

3 місце – Горінь Євген (Городоцький) – 15, с

 

Жінки

 

 (міста):

 

1 місце –  Тацинець Галина (Стрий) – 15,3 с

 

2 місце –  Веклич Олена (Залізничний) – 19,0 с

 

3 місце –  Александрова Анна (Шевченківський) – 19,7 с

 

(райони):

 

1 місце – Войтович Леся (Сокальський) – 16,2 с

 

2 місце – Антоняк Тетяна (Сокальський) – 17,1 с

 

3 місце – Заліско Оксана (Пустомитівський) – 17,8 с

 

 

дистанція 400м

 

Чоловіки

 

(міста):

 

1 місце –  Павлів Роман (Стрий) - 59, 5 с

 

2 місце –  Кулинич Петро (Сихівський) – 1.03,8 с

 

3 місце –  Шеремет Віктор (Сихівський) – 1.13,1 с

 

(райони):

 

1 місце – Мисак Микола (Сокальський) – 1.06,3 с

 

2 місце – Осінський Олег (Городоцький) – 1.13,8

 

3 місце – Теплов Віталій (Пустомитівський) – 1.28,6 с

 

 

дистанція 200м

 

Чоловіки

 

(міста):

 

1 місце – Копачинський Володимир (Шевченківський) – 30,6 с

 

2 місце –  Шеремет Віктор (Сихівський) – 32,9 с

 

3 місце –  Конопельський Ярослав (Шеченківський) – 33,3

 

(райони):

 

1 місце –  Гоба Віктор (Сокальський) – 27,5 с

 

2 місце – Мисак Микола (Сокальський) – 29,0 с

 

3 місце – Осінський Олег (Городоцький) – 34,3 с

 

 

 

Загальнокомандна першість:

 

ХХ спортивні ігри Львівщини

 

(райони)

 

1.  Сокальський

 

2.   Буський

 

3.    Городоцький

 

4.    Камянко-Бузький

 

5.     Пустомитівський

 

6.     Золочівський

 

7.       Бродівський

 

8.       Яворівський

 

9.        Миколаївський

 

10.      Мостиський

 

11.      Жидачівський

 

12.       Самбірський

 

13.       Стрийський

 

14.       Дрогобицький

 

15.       Сколівський

 

(міста)

 

1.    Червоноград

 

2.     Дрогобич

 

3.      Стрий

 

4.      Новий Розділ

 

5.       Моршин

 

 

 

IVОбласні ігри ветеранів спорту

 

(райони)

 

1.   Сокальський

 

2.    Камянко-Бузький

 

3.    Мостиський

 

4.    Миколаївський

 

5.    Стрийський

 

6.    Пустомитівський

 

7.    Городоцький

 

(міста)

 

1.     Сихівський

 

2.     Залізничний

 

3.     Шевченківський

 

4.     Франківський

 

5.     Галицький

 

6.     Личаківський

 

7.     Стрий

 

8.     Новий Розділ