Триває моніторинг підготовки районів та міст області до облаштування спортивних майданчиках розміром 42 х 22 м зі штучним покриттям та відкритих спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням

17 Серпень 2011

З метою виконання обласної цільової програми „Спортивний майданчик” на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24 травня 2011 року №135 й на виконання доручення від 29 червня 2011 року № 13 заступника голови Львівської облдержадміністрації В.Губицького, управління з питань фізичної культури та спорту здійснює постійний моніторинг підготовки районів та міст області до облаштування спортивних майданчиках розміром 42 х 22 м зі штучним покриттям та відкритих спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням.

Станом на 15 серпня ц.р. найбільш ефективно підготовчі роботи здійснюють у смт. ЗапитівКамянсько-Бузького району, у м. Раві-РуськійЖовківського району, в с. Великий ЛюбіньГородоцького району та в м. ХодоровіЖидачівського району.

Незадовільно провадяться роботи у м. Жовкві, у м. Львові (ліцей імені Героїв Крут), м. Стрию (аграрний коледж), м. Рудках Самбірського району.

Для облаштування відкритих майданчиків з тренажерним обладнанням земельні ділянки виділено в:

1.         м. Жидачів, територія ДЮСШ

2.         м. Борислав, територія загальноосвітньої школи

3.         с. Гірське Миколаївського району

4.         м. Дрогобич, територія СК «Еней»

5.         м. Миколаїв, територія загальноосвітньої школи №1

У другій половині вересня будуть відомі результати відкритих конкурсних торгів на закупівлю «Послуги з експлуатації спортивних споруд (послуги з оренди)» ДКПП (016-97) 92.61.1 й відтоді розпочнуться роботи з монтажу штучного покриття та тренажерного обладнання.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ОДА