На головну > Новини > Спортсмени України та Польщі привітають Львів’ян з річницею Незалежності України


Спортсмени України та Польщі привітають Львів’ян з річницею Незалежності України


17 Серпень 2011


19-го серпня 2011 року управління з питань фізичної культур та спорту Львівської обласної державної адміністрації спільно з клубом професійних видів єдиноборств „Юніон” (м. Львів) організовують міжнародні поєдинки з таїландського боксу Муай-Тай «Україна VS Польща», присвячені 20-ій річниці Незалежності України.

 

Змагання відбудуться у рамках загальнодержавного святкування 20-ї річниці Незалежності України на виконання Указу Президента та згідно з  розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації. «Кубок Незалежності» - це соціальний проект, що має на меті національно-патріотичне виховання дітей та молоді шляхом залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, що в свою чергу є ефективним засобом боротьби з негативними наслідками в молодіжному середовищі.

 

Турнір відбудеться на центральній площі парку ім. І.Франка, церемонія урочистого відкриття, представлення учасників та організаторів турніру розпочнеться о 19.00 год.

 

Співорганізаторами турніру виступають: Львівська міська рада, ПАТ «Львівський холодокомбінат» (ЛІМО), охоронно-юридична фірма «Аутпост», група компаній «Аспект».