На головну > Новини > «КУБОК СПІВДРУЖНОСТІ» ВИБОРЮВАТИМУТЬ У ТРУСКАВЦІ

«КУБОК СПІВДРУЖНОСТІ» ВИБОРЮВАТИМУТЬ У ТРУСКАВЦІ

17 Серпень 2011

Чудовий подарунок до Дня незалежності підготувало для трускавчан та гостей міста керівництво ЗАТ «Трускавецькурорт» та громадська організацію «Школа рукопашного бою Віталія Плеханова»: 24 серпня о 20.00 годині в Палаці культури імені Тараса Шевченка відбудеться Міжнародний турнір з рукопашного бою за правилами повного контакту між командами України та республіки Узбекистан «Кубок співдружності». В програмі турніру відбудеться п’ять поєдинків у вагових категоріях 65, 70, 75, 80 та 85 кілограмів. Усі учасники є майстрами спорту з рукопашного бою і чемпіонами своїх країн. Але це ще не все. В програмі змагань відбудеться бій-виклик за правилами мікс-файту (бій без правил) у вазі 70 кілограмів. А в перервах між поєдинками глядачі зможуть спостерігати за показовими виступами спортсменів з різних видів єдиноборств, які демонструватимуть своє мистецтво, зокрема техніку володіння холодною зброєю (мечами, палицями, нунчаками та ін.) і за концертною програмою шоу-балету «Казанова». Тобто пропонуються не просто змагання, а захоплююче спортивно-мистецьке шоу.

Тепер дещо докладніше про самі змагання. Проходитимуть вони за професійними правилами на рингу, встановленому на сцені Палацу культури, без накладок, шоломів, у боксерських рукавицях. Формула кожного поєдинку: три раунди по три хвилини. Команда переможець буде визначатися за сумою виграних двобоїв (треба виграти принаймні три поєдинки) і буде нагороджена кубком, який так і називається: «Кубок співдружності». Дещо про учасників, кожен з яких є майстром спорту з рукопашного бою. Україну будуть представляти спортсмени з Чернівців Іван Бойчук (65 кг), Іван Зварич (70 кг), Тарас Мандрик (85 кг), а також Андрій Заболотний (75 кг) з Волинської області та Олексій Смирнов (80 кг) із Донецька. Всі наші спортсмени є чемпіонами України, переможцями та призерами міжнародних змагань. А ось наші гості і супротивники: Рустам Магдієв (65 кг) – чемпіон республіки Узбекистан, чемпіон Азії, чемпіон Європи, Шухрат Абдураімов (70 кг) – чемпіон республіки Узбекистан, чемпіон Азії, Бобур Рахматов (75 кг) – чемпіон республіки Узбекистан, чемпіон Азії, Оділ Сірожідінов (80 кг) – чемпіон республіки Узбекистан, призер чемпіонату Азії та Жахонгір Мансуров (85 кг) – чемпіон республіки Узбекистан, призер чемпіонату Азії. Цікаво, що участь в змаганнях узбецьких спортсменів також не є дешевою (лише квиток на літак коштує 600 американських доларів), але їм надав допомогу президент республіки Узбекистан, який є великим шанувальником рукопашного бою. Взагалі в Узбекистані рукопашний бій є спортом «номер один».

Як бачимо з переліку титулів узбецьких гостей, у наших спортсменів будуть дуже серйозні супротивники, а поєдинки очікуються цікаві і напружені. Тож 24 серпня буде на що подивитися і вболівальникам, і любителям спорту та видовищ.