На головну > Новини > Гольф та регбі – на шляху до Ігор-2016


Гольф та регбі – на шляху до Ігор-2016


16 Серпень 2011


На початку серпня зворотній відлік до Ігор ХХХІ Олімпіади, які в 2016 році прийматиме Ріо-де-Жанейро, подолав позначку в п’ять років. 


До програми цих Ігор – перших на території Південної Америки за всю історію Олімпізму – після тривалої перерви повернулися гольф та регбі-7. Відповідне рішення у жовтні 2009 року було прийняте Сесією Міжнародного Олімпійського Комітету в Копенгагені.


Ця історична подія дала суттєвий поштовх для розвитку гольфа і регбі-7 у багатьох країнах світу. Звісно, не стала виключенням і Україна. 


Сьогодні актуальний стан та подальші плани щодо популяризації та розвитку цих видів спорту на теренах нашої Держави президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка обговорив із керівникам відповідних Федерацій. 


На зустріч з головним олімпійцем нашої країни президент Федерації гольфа України Олег Корбан завітав разом із Данканом Веїром – директором по розвитку компанії R&A. Ця організація у співпраці з Міжнародною федерацією гольфа опікується популяризацією та розбудовою інфраструктури цього виду спорту в усьому світі. 


В Україну Данкан Веїр завітав, щоб ознайомитись зі станом розвитку гольфу та оглянути існуючі об’єкти. Побувавши в усіх акредитованих гольф-клубах України, зокрема в Луганську, Харкові та Києві, він дуже позитивно оцінив побачене. 


Під час зустрічі була окреслена подальша стратегія розвитку гольфа в Україні та обговорені можливості створення нових баз підготовки спортсменів в Криму та західному регіоні. Дуже важливо, акцентував Сергій Бубка, щоб ці бази були доступні не лише професійним атлетам, а й усім бажаючим. 


Розбудовувати інфраструктуру найближчим часом планує і Федерація регбі України. Її президент Владислав Булгаков та віце-президент Георгій Джангірян поділилися з президентом НОК планами стосовно створення нового штучного поля для регбі-7. 


З метою популяризації цього виду спорту в Україні, планується організація секцій чоловічого та жіночого регбі в спеціалізованих ВНЗ областей. А щоб гідно підготувати українських регбістів до Ігор-2016, відповідна спеціалізація з’явиться в школах олімпійського резерву Києва, Одеси, Донецька та Львова.

 

За матеріалами: noc-ukr.org