На головну > Новини > Нова сенсація від легкоатлетів Львівщини!

Нова сенсація від легкоатлетів Львівщини!

16 Серпень 2011

Збірна Львівської області з легкої атлетики вдало продовжує літній сезон. На Кубку України у Вінниці львівські легкоатлети здобули п’ять нагород!

Зокрема, сенсаційно виступила Ірина Васьків – вихованка тренера Олександра Калантаєвського. Спринтерка зі Львова виборола три золоті нагороди Кубку України! На престижних спринтерських дистанціях 100 та 200 метрів Ірині вдалося показати результати 11,67 сек. та 23,85 сек. відповідно. Ці результати відповідають нормативу майстра спорту України, який львівська спринтерка виконала вперше!!!

В естафетному бігові 4х100 метрів Ірина разом із дівчатами по команді Оленою Александрович, Іриною Савкою та Іриною Корнєвою вибороли ще один золотий комплект медалей для Львівської області!

Досвідчений Віктор Шаповал у стрибках у висоту лише за спробами поступився переможцю змагань Олександру Нартову з Харкова (який водночас є студентом Львівського державного університету фізичної культури) і посів друге місце.

Талановитий молодий багатоборець Василь Іваницький зі Стрия в особистій першості у стрибках у довжину виборов бронзову нагороду, продемонстувавши результат 7 метрів 52 сантиметри.

Вітаємо усіх львівських легкоатлетів й особливо Ірину Васьків та її тренера Олександра Калантаєвського із виконанням нормативу майстра спорту та трьома золотими нагородами Кубку України !!!

Ярослав Кондюх, старший тренер з резерву у Львівській області